SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciaganie. Pare pytan.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1121
Witam. Od pol roku jestem na redukcji i spadlo ok. 20 kg. I ogolnie w pasie i tam gdzie trzeba to zgubilem cm. Gram w siatkowke i po redukcji zauwazylem bardzo duze zmiany co do wyskoku, lecz teraz mnie to dalej nie satysfakcjonuje i mysle co dalej robic. Mam 2 pytania:

1) Czy gdy bede bardzo dobrze rozciagniety moje wyniki sie poprawia? Chodzi o to, ze teraz glowa nie dotykam do kolana przy rozciaganiu.
2)Jak mozna poprawic gibkosc? Mam zaliczenie z wf w szkole i nie mam zamiaru tutaj slabo wypasc.
3)Pytanie calkowicie niezgodne z temate, ale nie chcialem zakladac nowego. Czy program HyperDunk jest dobry, przy moim wieku (16) (waga:100) ? Czy jednak zabardzo stawy pozaluja tego? Jesli nie stosowac tego to co polecacie?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
1) ale w czym się poprawią?
2) gimnastyka :)
3) po co? jaki cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1121
1) Chodzi o wyskok. Zapomnialem dodac.
2)Tzn. dziennie sie rozciagac? Troszke bardziej jasniej bym poprosil :)
3)Dalsza poprawa zasiegu w ataku czyli wyskok. :>

Zmieniony przez - monte532 w dniu 2012-12-02 19:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Pod wyskok odpowiedni trening, ale im większa ruchliwosc stawu to Ci pomoże napewno
2)Rozciągaj się po treningu, nigdy bez rozgrzewki. Ja bym 3x w tygodniu max polecił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1121
Mam 3-4 razy w tyg trening. Zawsze po nim sie rozciagam. Do tego 1-2 mecze tygnodiowo, tez sie rozciagam. Ale chodzi mi o te dni kiedy mam wolne. Poprostu nic nie robic?

3) Czyli takim trneingiem moze byc SUper Dunks 3? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja obecnie juz sam nie wiem ktora wersja jest poprana jezeli chodzi o rozciaganie, przed czy po treningu.
na szkoleniu z treningu funkcjonalnego byla mowa jedynie o rozciaganiu przed treningowym i to tylko i wylacznie dynamicznym.

obecnie ejstem rozdardy pomidzy teorie i sam nie wiem co robic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lat 16, 180 cm i 63 kg. Poprawa sprawności fizycznej i siła

Następny temat

Redukcja + bardzo widoczne mięśnie brzucha. Potrzebuję pomocy

WHEY premium