SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rosnę zamiast chudnąć...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Z jajek bym nie rezygnowała. Wywal owsiane na początek. Bo jak wszystko pozmieniasz radykalnie, to dalej nie będzie wiadomo co ewentualnie szkodzilo. Osobiście z warzyw jem ziemniaki, inne korzeniowe, buraki, sałatę, szpinak, w małych ilościach cebulę. Rzodkiewkę, kalarepę, paprykę - w rozsądnych ilościach, ostatnio mam fazę na czerwoną fasolę, ale to z umiarem, bo z puszki ( nie chce mi się gotowac), testowałam też boczniaki, bo jak pieczarki są dla mnie zbyt cięzkostrawne, tak boczniaki nie wywołują skutków ubocznych. Owoce jagodowe - teraz mrożone, z umiarem cytrusy. To nie jest jakis idealny wzorzec, ale uwzględnia potrzeby mojego ukladu pokarmowego. O, jeszcze kiszone ogórki, kiszona kapusta natomiast jest dla mnie niejadalna.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2678
Dzięki za odpowiedź!

No jajka to moja wielka miłosc - ciezko by było sie rozstac ;)
Ziemniaki - jakoś sie odzwyczaiłem... Pewnie z wygody bo gotowac trzeba.
Czerwona fasola to obok jajek kolejny idealny posiłek - jest mega smaczna, ma węgle i białko, tylko znowu "wzdęcia" wchodzą w temat... :(
"Boczniaki" - nigdy nie słyszałem. Sprawdzę z ciekawości :)

I dzięki za pozostałe pomysły - coś podchwycę zapewne!
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ziemniaki gotowane są fuj, natomiast ziemniak umyty, nieobrany, pokrojony, skropiony oliwą, posypany przyprawami i upieczony w piekarniku (30-40 minut w zaleznosci od tego, jak pokrojony) jest rewelacyjny. Boczniak to grzyb, mozna go smazyc jak schabowego i milion innych rzeczy z nim zrobic.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2678
No to wiem wszystko "na razie":
- lekko obciac wegle/dodac białka
- wiecej miesa
- odjąć płatki owsiane/fasole
- dodac więcej różnych warzyw
- jak sylwetka nie pojdzie - dodac interwały

Dzieki wszystkim za wypowiedzi. Wdrazam i dam znac za miesiac jakie efekty :)


Zmieniony przez - SteveJoobs w dniu 2017-04-04 11:34:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

matka plus cidotestona ile kalorii​ jak dieta

Następny temat

Dieta na redukcje proszę o opinie

WHEY premium