SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie czy Mariusz o to jest pytanie??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
rowniez pozdrawiamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
Phii
Już wiedze jak colman szrpie jakimś wolnym ciężarem albo jak biegnie z kulą <hahaha>
Po pierwsze dlatego to jest śmieszne ,że nie ma do tego przystosowanych mięśni on całe życie robi na maszynach i sztangach(heh podejżewam ,że miałby problemy z przenoszeniem mebli w mieszkaniu) po drugie z tego samego powodu zaraz by złapał jakieś kontuzje kręgosłup itp po trzecie wyrześbiony jest i wogóle ciężko mu cokolwiek nosić itp
Podejżewam ,że chodzi Ci o siłe a raczej o cyfry w wynikach
Wydaje mi się ,że colman jest troche lepszy bo on sobie może statycznie ćwiczyć nie musi rzucać ,nosić, skakać ale najsilnieniszy tesh nie jest bo przeciez robi rzeźbe czyli treningi 'jakościowo ilościowe'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
daft, nie wyszla ci ta prowokacja obejrzyj sobie Unbeliveable z Colemanem i pozniej zacznij sie wypowiadac...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 78
no może ...
skoro tak mówish
ale tak czy owak colman to jest robocop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 353
coleman to jes przy pudzinaie nokałt prosto sprawa badnijcie sie filmy z nimi porównanie dominator i obojętnie który z 5 filmów z colemanem i odrazu krutki kaszel nokalt na siłce a dyscypliny to jes całekiem co innego jeśli lazi o siłownia to colman go miażdzy!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 456
Daft powiedział co wiedział,a ze nie wiele wiedział to niewiele powiedział.Jego wiedza na temat Colemana jest porażająca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
hmmm siedze w tym sporcie juz prawie 3 lata ron maskara ma siłe ale siła kulturysty nie jest rowna sile strong skad to wiem a no wiem bo sam widziałem jak pewien kulturysta szedł z waliskami 180 kg /2x90/ i mimo jego siły sprawiało mu to problem takie porownania sa głupie bo zawsze znajdzie sie ktos kto powie aleee....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
no nie wiem czy na slwni miazdzy pudziana jedynie chyba w nogach bo gice nabank ma silniejsze nic pudziek
ale barki ledwo seria na 140 kg
hantle po 90 kg plaska kilkanascie ruchow fakt kozak szkoda tylko ze pol ruchy
suwnica nie wiem le tambylo moze z poltorej tony co ztego skoro zalorzyl na siebie ze 30 kg sprzetu
pudzian na slowni zmiardzyl by colemana barki,lapy,martwe,klata chyba tez-bo tam ronnie za duzych rekordow to nie ma,jedyne dostal by obskok w siadach chciaz kto wie czy w takim spzrecie niebylo by podobnie siad z przdou ronnie na 260 kg pol ruchy pare ruchow pudzian by raczej sobie ztym tez poradzil
a porownywanie pudziana na filmie dominator do colemana na jego filmikac ejst trche nie poprawne glownie dlatego ze pudzian od tatego czasu spooooro sile popawil a coleman caly zcas soit w miejscu

w skrocie colemana REKORDY: martwy 360 kg 2 razy
barki pol ruchy na 140 kg od klaty 12 razy
siad 260 5-6 razyz przodu 390 2 razy w spzrecie lajtowo

pudzio bije colemana w ciagach w barkach i w wielu innych rzeczach jednie dostaje obskok w siadach ale je ciezko przyrownac bo pudzio robi pelne o ronus robi polsiady
rekord ronniego an klateczke to ok 250 nawet w klace dostaje obskok od pudziana

ps. ja robie francuskie wyciskanie jedna reka za glowy hantla o wadze 51 kg 10 ruchow tzn. ze jezeli pudzio tyle nie zrobi bo np. nie umie to ja jestem silniejszy od niego ???
tak jezeli tak to fajnie pochwale sie dziiaj klega jaki ejstem fajny
hehehehe

ps. glupi temat i tyle kazdy ma jakies swoje cwiczenie w ktorym rzadzi co do sily w cwiczeniach wykonywanych wmiare poprawnie to pudzian zamiata colemanem jak chce.koniec.kropeczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
hiperman z tymi twoimi wynikami silowymi to troche chyba przeginasz. robisz 51 kg jedna reka za kark i to w dodatku 10 ruchow ?? Wolne zatry w profilu dodatkowo wpisane ze robisz we wszystkim dokladne ruchy. Przy 45/46 cm w bicepsie robisz 50 kg hanklami i to w dodatku oparty o laweczke Tyle odemnie. Sory za spam ale nie moglwem tego pozostawic bez dodania moich 2 zdan. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3083
przeciez Coleman miazdy sila i masa Pudziana-co do tego nie ma dwoch zdan-te wypowiedzi ze Pudzian silniejszy to zart? Jak macie watpliwosci obejrzyjcie filmy z Colemanem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening.

Następny temat

POKAZY

WHEY premium