SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rescuediver - redukcja 135 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 121781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
nie wiem taka moja analiza wkoncu tez w tabsach czy proszkach zawarte sa czy to barwniki czy to jakis smakowe dodatki czy to kapsułki otoczka. Nie szkodzi to naszej wątrobie ? pewnie jest jeszcze wiele innych utrwalaczy o ktorych nie mam pojecia

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
kurcze mam tabele swoich wymiarów ale nie mam pojecia jak ja tu wrzucic bo jest w programie exel czyli xlsx

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
PrtScr?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
czlowiek jednak daleko za murzynami jest :) takie proste ze az wstyd hehe dzieki

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
6cm w pasie w ponad 2 miesiące są całkiem przyzwoitym wynikiem. Widać regularne spadki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
no niby tak ale k.....a wk.....wia mnie to ze waga nic nie spada a wrecz nawet czasem rosnie . Wiem ze to nie jest wyznacznik redukcji ale kurde jednak 120 kg to zdecydowanie duzo

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
panie kolego ale progresu to Ty juz nie masz od ponad miesiac...

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
tyle to sam wiem dlatego od 19 dni jestem na nieco stabilniejszej diecie bo i czulem sie juz wykonczony ta redukcja i zdecydowalem o lekkim odpoczynku bo i efektow nie bylo jak widac poza tym motywacji do treningu tez juz bylo ciezko dlatego teraz troche odpoczywam :)

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tylko sie tam nie zasiedz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
hahah no no wiadomo stare przyzwyczajenia moment wracaja jak czlowiek poczuje odrobine luznego jedzenia :) ale 1 pazdziernika juz ma byc powrot do redukcji i normalnych ciezkich treningow takze cel napewno jest bo przeciez nie mozna z takim grubym d0pskiem biegac po ulicy :)

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena jakości diety oraz gdzie podbic

Następny temat

Masówka do oceny i kilka pytań

WHEY premium