SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

89 kg ~ 25 % fatu - redukcja czy masa ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
Witam. Ważę 89 kg ( 185 cm - dużo fatu na brzuchu ) robiłem masę przez nie uwagę i lenistwo się zalałem. Teraz się zastanawiam czy lepiej spalić z 10 kg i zacząć masę od nowa czy próbować dalej się masować ( robie HST ) ale jak wyliczyłem kcal to strasznie dużo wyszło ( endo - szybko łapie fat ) i nie mam siły tyle jeść choć wegli mam 300 gram bo jak wiecej miałem to sie zalałem i wyglądam strasznie :/ Dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Moja propozycja to sprobowanie carb cycling. Poczytaj nieco jest kilka artow o tym w dziale, jednak proponwalbym zrzucic zbedny fat, bedziesz w stanie obserwowac lepiej jak dziala dieta na Ciebie i dobierac ilosc wegli zeby nie zalewalo.
Sam jestem endo probowalem low carb, high carb, ale jesli chodzi o mase carb cycling dziala do tej pory najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zredukuj sie a potem pomyslisz o masie i bedziesz mogl kontrolowac to co sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
DeDe - ktora wersje carb cycling lecisz bo widzialem ze sa 2...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zrób jak Koles pisze lub jeśli nie wygląda to aż tak strasznie źle bilans na zero siłownia i aeroby lub hiit

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2350
25 procent fatu to masakra.Co byś nie zrobił to będzie lipa.Obudziłeś się z ręką w nocniku.Jak zaczniesz redukować to nic z ciebie nie zostanie,jak zaczniesz masować to tylko pogłębisz tragedie.Nie zaczynasz dopiero ćwiczyć,więc cuda w stylu więcej mięsni,mniej fatu już ci się nie przydażą(no chyba ,że jakiś extra sok wynajdziesz).Moja rada:spal sadło,nawet gdybyś miał przy tym stracić mięśnie i ważyć 70 kg.Zacznij wtedy wszystko od nowa,z głową,jak tylko będzie znikał sześciopak odrazu reagujesz,i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
hym kurde policzyłem sobie ilość fatu na jakieś stronce i wyszło mi 16 % nie wiem na wadze wychodzi mi inaczej jak liczę sam też .

Nie jestem jakiś gruby - ważę 89 kg ale podam swoje wymiary :

udo - 66cm
klata - 117cm
tylko brzuch dośyć gruby bo 95 cm

Ale żeby jakoś na twarzy i wogóle wyglądał na grubasa to raczej nie. Nie wygląda to jakoś tragicznie tylko brzuch trochę odstaje od reszty. Nie wiem sam. Myślę żeby zrobić teraz 1 miech HST na masę( mam sesje wiec redukcja nie wchodzi w grę - zbyt dużo nauki i brak czasu na cokolowiek ) a potem znowu robić masę ale dalączyc HIIT i zobaczyć co się dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2350
wynik z wagi czy samodzielnie liczony na podstawie jakiejś stronki to se mozesz wsadzić.Daj foty to ocenimy i doradzimy.Inaczej nic z tego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
ptakasraka - Ja teraz sie redukuje wiec wegle mam jedynie okolo treningowo w granicach 250 - 300g zalezy od intensywnosci treningu, rozlozone na 3 posilki 80-100g przed treningiem 100-130g po treningu i reszte w trzecim posilku, unikam w tych posilkach tluszczu i trzymam bilans odrobine na + w dni treningowe i spory minus w dni nie treningowe z aerobami, tak zeby w ogolnym rozrachunku tygodniowo wychodzilo na minus... tluszcz nie leci bardzo szybko ale miecho trzyma sie niezle i jestem zadowolony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzeba uzywania odzywek itp...

Następny temat

Dieta + plan treningu

WHEY premium