SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy Masa ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3709
Witam mam 23lata około 76kg i nie wiem co teraz robić czy redukcję czy masę ? Masę to wyliczyć ilość kcl + 2g białka + 0,8g tłuszcze na kg ciała :) Jak bym robił redukcję to nie wiem szczerze jak za bardzo ile kcl + ile białka i tłuszczy na kg ? Mógłbym robić masę, ale boję się, że mnie zaleje bardziej. I widzę kilka opcji np masa + co drugi dzień areoby, albo sama masa, albo redukcja z ... ? Jak to najlepiej rozwiązać :)

Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę pytać chętnie odpowiem :)













To są zdjęcia z rana po przebudzeniu jak zjem brzuch jest większy ;/


Zmieniony przez - Alken w dniu 2014-03-24 10:35:41

"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Oczywiście że da radę tylko trzeba naprawdę się przyłożyć do diety w 100% wszystko musi być wyliczone no z wyjątkiem warzyw, a niektóre wręcz usunąłem z diety np fasolkę i marchew gotowana, kukurydza. Piłem wodę z cytryną, interwały trzaskalem na czczo po dawce bcaa i tak samo trening na siłowni do którego popijałem vitargo. Długo trenowalem boks i jak przestałem to ostro się zmasowałem na siłowni ważyłem 97 kg a teraz jak moi rodzice przyjechali to mnie opierniczyli że jak ja wyglądam. Ale co tam masa w mojim przypadku nie stanowi problemu mam dziwny brzuch w którym ostatni schodzi tłuszcz z góry. na początku wyglądało to nie za dobrze bo na dole żyły były i skóra a na górze złapałem wałek tłuszczu. Ciężki przypadek z tą redukcją. Ale raz na 3 lata można hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Ogólnie jesteś dość szczupły. Ja bym zbudował trochę mięśni. Nie musisz od razu wchodzić na duży dodatni bilans kcal. Staraj się dać lekki plus i aeroby przez cały czas cyklu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3709
Redukcja i masa to może współgrać ? Powiem szczerze ćwiczyć coś ćwiczyłem już i ćwiczę w sumie, ale zawsze bez diety ;)

Teraz chcę dietę poważną ogarnąć i na poważnie się w to bawić :)

I co teraz robić ? Ja myślę redukcja ostra żeby all spalić, potem masa z głową 0,8 - 1g tłuszcze, 2 - 2,5g białko i odpowiednia ilość kalorii.

Co Wy na to ?

"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3288
Ostatnio załozyłem podobny temat. Też miałem taki dylemat. Brzuch podobny do Twojego. Od 2 tyg jestm na redukcji. Kcal w tej chwili na ok - 500 Aeroby 3 razy w tyg po treningu. Uparłem się na kaloryfer i jadę do celu.
Możesz najpierw redukcję a potem lekki plus i w miarę suchą masę mięśniową. Ja bym tak zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3709
Czyli od realnego zapotrzebowania - 500kcl ? ile masz g białka i tłuszczu na redukcji ? Coś widać ?

"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3288
Tak od realnego odjałem 500 w pierwszym tyg miałem 250 odjete
Białka ma 2,3
węgle 3,5
tłuszcz 1,2

PO 2 tyg 2 kg mniej i 2 centy w pasie. Myślę że to jest opytmalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3709
Dzięki za rady, a inni jak myślę ? Masa czy rzeźba ?

"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 298
redukuj .. do sylwetki bruca lee potem polec z masowka i zrob redukcje od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Redukcja to lepsza opcja na ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 149 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3709
hmm to wypowiedz na poważnie ? : )

"z każdym dissem na mnie tworzysz własny autoportret"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Najlepiej zaplanuj 6-8 tyg ostrej redukcji dieta + trening. A po tym czasie polecisz na masę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczywo - parę pytań

Następny temat

Kto pomoże??

WHEY premium