SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekord podciagnięć na drążku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 208
Lata swietnosci 47 z nadchwytem. zapisane gdzies w dokumentach kadry polski kadetow w zapasach jakies 98 lata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1055
Jeżeli chodzi o podciąganie wydaje mi się, żę można zrobić nawet 200;] To zależy od tego, ile czasu to ćwiczysz, a nie od siły. Np. kumpel jak dostał drążek (kilka lat temu) i zaczynał się podciągać, robił po 12-15 razy. Juz po poł roku robił 40-50. Więc jeśli ten koleś co ma 50 lat, przez 30 lat podciagal sie, to wydaje sie to mozliwe;] Inny przykład? Poproś judoke, żeby zrobił maxymalną ilość popmek. Jak nie ćwiczy tego, to pomimo, że jest bardzo silny zrobi 50-100. A Masahiko Kimura robił po 1000 (słownie: tysiąc) w jednej serii;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
ja podciagne sie podchwytem okolo 35 razy na maksa a nachwytem ponad 25. to tylko kwestia wytrenowania.jak ktos sie skupi tylko na podciaganiu to moze dojsc do bardzo duzej liczby podciagniectak samo z pompkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 279
Ja się podciągnałem ostatnio przed treningiem po rozgrzewce 54 razy i paliło strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 74
Moj rekord to 34 pelne podchwytem.Nachwytem tak z 10 mniej.Najwiecej co znam to moj kumpel co z nim zxapasy treuje zrobil-50 nachwytem na szerokosc barkow,a silny jest jak diabli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2374
a ja się k... 300 razy podciągam na jednej ręce a drugą dłubie w nosie
panowie to jest rozmowa o dupie marynie, w dobie aparatów cyfrowych, komórek itd. łatwo o nakręcenie filmiku z wyczynem w postaci dajmy na to 40 podciągnięć, bez linka do takiego filmu dajmy sobie siana z wypisywaniem ile kto wyczesał, no chyba, że będziemy prowadzić dyskusje w stylu-mój brat słyszał o gościu który zna typa, którego dziadek od niechcenia robi 100 na drągu.

Skrót - jest to największa odległość między dwoma punktami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Ja chlopakom wierze.
Sam napisalem jaki jest moj rekord
i wiem ze sporo jeszcze musze poprawic,
bo jednak podciaganie jest wedlug mnie dobrym sprawdzianem
sily "sciagajacej" a ta w zapasach czy zwlaszcza judo
ma podstawowe znaczenie.

Ostatnio walczylem w parterze ze starym gosciem,
ktory w latach swietnosci podciagal sie 3 razy na jednej rece,
wlasciwie nic mu nie moglem zrobic,
pomimo tego ze wyciskam 150kg ...

Po tym treningu kupilem sobie line 20mm i cwicze tym sposobem rece ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
no właśnie, to jest kolejny argument za tym, że bez siły nijak. śmieszą mnie narzekania niektórych, że można bez siły, technicznie, czego ty tak siłowo walczysz... i to na bjj!choć wypada przyznac, ze tylko niektórzy tak smędzą. ciekawe, że na judo koledzy i trener nad tym samym generalnie kiwają tylko głowami z uznaniem. masz krzepę, to masz atut.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-12-29 12:19:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Znam gościa (widziałem na własne oczy), który machnął 40 podciągnięć pełnych (proste łokcie i broda nad drążek) nachwytem (tylko tak się robi w wojsku). Z tym, że roił to technicznie! Co to za sztuka? Technicznie to ja robię wsparcie wychwytem (tzw. "wejście oficerskie")!
Jeśli chcemy sprawdzać obiektywnie, to sprawdzajmy podciągnięcia siłowo - bez machania nogami i wypychania bioder.
Mój rekord siłowych to 18 nachwytem, gdy w 1999 zdawałem egzamin na Złotą Odznakę Sprawności Fizycznej. Potwierdziłem w tym roku na egzaminie rocznym z WF, chociaż na 5 mam zrobić 10 podciągnięć.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 823 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11779
Zmieniony przez - rysh w dniu 2006-12-30 14:38:35

.:Żryj i daj żryć! :.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyzadówki

Następny temat

Znowu pytanie o rękawice

WHEY premium