SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Miszka202
No tutaj się nie zgodze, okolice 2300kalorii to jeszcze nie tak mało jakbym zszedł na 2k albo poniżej to tak, ale jeszcze ta granica jest okej moim zdaniem, ciągnąłem na okolicach 2700, ale po dłuższym czasie widziałem o wiele mniejszy progres z czasem odejmowałem na 2295 jestem od hmm połowy lipca to jeszcze nie tak długo


Tylko że kolega ciągnie 7 miechow , chodzi o samą długość redu która jest zdecydowanie za długa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2055
Kobiety redukują na 2 tysiącach stąd moja uwaga , że przy dużej aktywności kalorii masz bardzo mało o ile dobrze masz wszystko podliczone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33316 Napisanych postów 23374 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278524
Tu nie ma miejsca na gdybanie czy 2800 czy 2300 będzie odpowiednie bo kazdy z ans jest inny i kazdy ma inne CPM i właśnie po to się wszystko wylicza aby miec podgląd na cała sytuacje , najważniejsze to nigdy nie zejsc nizej niż swoje PPM i tzreba słuchać swojego organizmu bo on nam najlepiej podpowiada co dla nas jest odpowiednie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 162
Dobrze, dziękuję wszystkim za odpowiedź. Na najbliższe tygodnie wchodzę na zero potem będę kontynuować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6305 Napisanych postów 76266 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 756205
Również myślę, że na tę chwilę najlepszym rozwiązaniem będzie wyjście z okresu redukcji tkanki tłuszczowej i wprowadzenie strategicznego roztrenowania oraz diet break, wchodząc na zerowy lub nawet lekkododatni bilans energetyczny. Co najmniej dwa tygodnie i można będzie zacząć okres redukcji tkanki tłuszczowej, który w cyklu trwać powinien około 8-12 tygodni. Polecam poczytać więcej informacji na ten temat:

https://potreningu.pl/artykuly/trening/roztrenowanie-strategiczne-regeneracja---trening-i-odzywianie-w-tym-okresie-595

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie diety - podstawy

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - efekty

forma lato