SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja smalcu by Mep pod okiem Koniu151!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
aby nie Walker bo nie przepadam.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 777
o fuj Ballentines chcesz zabic nam Przemka ? lepiej kup mu cos lepszego np Jacka Danielsa litrowego :D

"In vita mors certa est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Wszyscy się zrzućcie na jakąś 18+ lat.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tylko będzie trzeba :) się kupi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 777
DZIEŃ 2

Wstałem około 9 :D i odrazu zabrałem się za robienie śniadanka
jajecznica z 3 jajek + zioła jak zwykle prowansalskie ;p [ moje ulubione ! dorzucam je prawie do wszystkiego ] 1 średni banan , 50 g owsianki górskiej + odżywka białkowa wpc 80 ecco na wodzie! dodatkowo czułem się senny więc zrobiłem sobie kawkę 1.5 łyżeczki kawy + 1 słodzik , pół na pół woda mleko 1.5 %





ok godziny 11 przygotowałem posiłek numer 2! : tj. 2 kanapki chlebka hermetycznie pakowanego pełnoziarnistego ok 90g + 120g piersi z kury ;p w ziołach na to pomidorek! skorzystałem z okazji ze moja mama zrobiła kremik brokułowy więc dodałem go do 2 śniadanka [ zupka super light kostka rosołowa, brokuły, cebula, czosnek, przyprawy, woda ].





jak zwykle nie omineły mnie dzisiaj prace remontowe w domu więc przeniosłem pare pustaków nasiąkniętych wodą... [cholerstwa ważyły chyba po 25-30kg jeden xD] było ich około 20-stu
potem przygotowałem sobie obiadek przed treningowy okolo godziny 14 tj: 150g piersi z kury , mix sałat [ italiano z lidla :D ] rucola , lodowa , roszponka itd.. pół ogórka szklarniowego, 50g orzechów mix z lidla !, 20ml oliwy z pestek dyni... ponieważ z oliwek niestety się skończyła ;/





po tym jakże zacnym obiedzie udałem się na siłownie z wielkimi zakwasami po ostatnim treningu, porozciągałem się troszkę i zakwasy ustały w 80 % ; ) postanowiłem że zrobie dzis plecy + triceps. Przed treningiem załadowałem No Xplode z BSN + BCAA z sfd.

Trening:

PLECY
Przyciąganie drążka w siedzeniu do klatki piersiowej 4x14/12/10/12(z dropsetami)
Przyciąganie sztangi w opadzie (tj wiosłowanie chyba.. ;p) 3x12/10/8
Przyciąganie do brzucha w siedzeniu przy atlasie 2x12/12
Martwy Ciąg 2x12/10

TRICEPS
Francuskie wyciskanie sztangi z nad głowy 3x12/10/8
Odpychanie w siedzeniu do dołu uchwytów na maszynie 3x12/10/8
Przyciąganie wyciągu górnego atlasu w staniu 3x/12/10/8
Na dopompowanie zrobiłem prostowanie ręki w opadzie do tyłu 3x12/10/12(z dropsetami)


Na koniec 30 min na rowerku stacjonarnym interwałowooo! / minuta 20km/h / minuta 30km/h
Potem troszke ćwiczeń na brzuch przyciąganie nóg do brzucha w zwisie :D

Po siłowni shake Białkowy na wodzie + BCAA

Wróciłem do domu było około 18 przygotowałem sobie posiłek kolejny około 250g makreli wędzonej + 1 pomidorek i herbatka miętowa z 1 słodzikiem





Przed snem łykne jeszcze białeczko na wodzie ! : ) + zjem jabłuszko zielone!


dzisiejszą muzyką przewodnią treningu był ten kawałek polecam!











Zmieniony przez - Mep w dniu 2011-07-06 23:08:44

"In vita mors certa est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
nie ogarnąłeś - plecy + biceps masz w treningu

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 777
wiem Przemku :D ale biceps zrobilem w poniedzialek zanim mi ulozyles trening :P wiec stwierdzilem ze nie bede robil znowu bicepsu xD a triceps z plecami nie szkodzi ; )

Zmieniony przez - Mep w dniu 2011-07-06 23:13:44

"In vita mors certa est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
i tu rodzi się jeszcze pytanie czemu pozmieniałeś cały trening tak masakrycznie, wymieszałeś ćwiczenia, powtórzenia, tygodnie?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 777
nie zabralem go na silownie bo stwierdzilem ze beda tylko aero, a zrobilem trening :D obiecuje poprawę ! i od poniedzialku jade Twoim sposobem! :PP

"In vita mors certa est"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
jak wolisz "kombinować" możemy rozpisać Ci pewnego rodzaju kontrolowaną samowolkę, przypomnij mi się jutro a powiem Ci co i jak.
sam wolę tak trenować, przynajmniej treningi nie są nudne i mi się chce.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-07-06 23:25:45

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy mięśniowej i spalanie tłuszczu jednocześnie - Dyskusja

Następny temat

Dieta - bilans zerowy

WHEY premium