SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a cardio

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Cześć, mam pytanie odnosnie spalania tluszczu. W mojej diecie mam deficyt ok 400kcal i w ogóle nie spada mi tkanka tłuszczowa, a redukuje już od kilku tygodni. Czy jest to wina tego, ze nie mam treningow cardio? Na siłownie chodzę 5x w tygodniu. Tkanka tłuszczowa jest na tym samym poziomie co na poczatku redukcji, a waga również nie spada.
Z góry dzieki za pomoc. Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3970
najwyraźniej masz zawyżone zapotrzebowanie, skoro waga stoi od dawna to deficytu nie ma. Cardio stosujesz żeby zwiększyć zapotrzebowanie i móc więcej jeść, ale można też uciąć więcej kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jaką masz teraz kalorycznosc diety? podaj dane o sobie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6286
jeżeli ci przez taki czas waga stoi to albo dorzuć cardio albo obetni kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
2000kcal mam teraz. B: 150 WW:250 T:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dane o sobie podaj

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 668
Waga 77 182cm wzrostu 19lat i najgorsze 89 w pasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj wiecej bialka kosztem wegli i dorzuc 3x aeroby po 30 min po kazdym treningu i dodawaj 5min tygodniowo, mozesz trenowac 3x w tygodniu wtedy bd mial okolo -400kcal deficytu kalorycznego przy twoich 2000kcal.Pamietaj spalamy tluszcz dzieki zbilansowanej diecie z deficytem i oczywiscie aerobami,pozdrawiam.

Yomyss


PS: Podaj swoja diete, bo nie wiadomo z czego pobierasz makro@

Zmieniony przez - Yomyss120 w dniu 2014-05-24 14:58:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinia na temat wspomagaczy, które zakupiłem i pomoc przy dawkowaniu.

Następny temat

POMOC w diecie !

WHEY premium