SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - problem..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, mam nastepujacy problem. Od 2miesiecy jestem na diecie redukcyjnej i staram sie pozbyc tluszczu. Bilans kaloryczny ustalalem juz na kilka sposobow, raz trzymalem kalorie nisko, raz wysoko prowadzilem rowniez diete ketogeniczna. Na diecie jadlem bardzo czysto, wegle na niskim ig, chude miesa i zdrowe tluszcze. Jestem bardzo niezadowolony z rezultatow i juz sam nie wiem jak ustawic sobie diete.
Ponizej przedstawie wam dwie diety na ktorych bylem oraz fotki pogladowe.
Chcialbym abyscie doradzili mi jak ustawic diete.

Wiek: 21 lat
Waga: 77.5kg
Wzrost: 166cm
Plec mezczyzna


DIETA nr 1:

1 posilek 6;30 - 7;00 rano

Omlet
-50g platkow owsianych
-3 bialka jaja kurzego i 1 cale
lub
-jajecznica z 3 calych jaj i kromka razowego chleba

2 posilek 10;00

-100g ryzu bialego
-150g piersi z kurczaka smazonego na niewielkiej ilosci oliwy z oliwek.

3 posilek 13;00

Mniejwiecej to samo co w posilku 2 czasami zamienialem ryz na kasze

4 posilek 16;00 przed treningiem

-50g ryzu
-100g piersi z kurczaka

5 po treningu banan i serek wiejski

6 19-20

-200g twarogu chudego + lyzeczka masla orzechowego lub mala garsc orzechow lub migdalow itp

Dieta nr 2;

Prawie tak samo tylko uciete wegle o 50% i czasami jadlem lososia wedzonego 100+g zamiast miesa do 1 posilku.

Ogolnie staram sie w miare urozmaicac diete jak tylko moge i w miare tanim kosztem to robic poniewaz narazie srodki na wiecej nie pozwalaja. Nie pije zadnych suplementow bialka ani nic. Posiadam ponad 2kg bialka tyle ze z mleczarni kiedys kupilem z chlopakami i nie wiem czy to mam tez pic?.

Czekam na wasze komentarze i pomoc co do mojego tematu bo naprawde zalezy mi zeby zrzucic tluszcz i dobrze wygladac a mi to nie idzie...













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
Jeżeli dieta ketegeniczna nie działa ,zastosuj low carb.
Trening na siłowni+do tego po treningu 3 x w tyg trening aerobowy bieganie po 20 min .(ewentualnie zastosuj HIIT -trening interwałowy)
Bilans kaloryczny musi byc ujemny min 200-300 kcal.ustal na 2000 kcal.
Zrób zrzut diety,dodaj warzywa !Pzdr

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Krece aeroby 5 razy w tyg po 30 min.. z potreningu wyliczalem wczesniej wlasnie kalorie to mialem 2100-2500. Jutro wstawie zrzut z potreningu. A patrzylem na moje zapotrzebowanie to wyszlo 3300.


New:

Dodaje zrzutke z potreningu oczywiscie nie dodwalem surowek warzyw itp.

No i tak jak pisalem czasami urozmaicam diete np zmiast twarogu czy serka to 100+gram lososia z kaufa orzechy migdaly zamiast masla orzechowego. Czasami ziemniaki zamiast ryzu czy kaszy lub makaron mniej wiecej tyle samo gram. Surowki kupne ze sklepu lub domowej roboty. I kupilem wczoraj spalacz tluszczu SCORCH jak na poczatek.





Zmieniony przez - roxin w dniu 2014-02-17 13:42:39

Zmieniony przez - roxin w dniu 2014-02-17 13:46:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilna pomoc!

Następny temat

Pora na zmiany,wielka redukcja,pomoc

WHEY premium