SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Siema, mam pewien glupi problem.
Wlasnie jestem w trakcie pisania diety na rzezbe i... nie posiadam wagi, nie mam mozliwosci zwazenia sie znam jedynie przyblizona swoja wage.
czy gdy znam swoja wage w przyblizeniu do 4-5 kg warto zabierac sie za pisanie takiej diety? Wie ktos jak wybrnac z tego zonka?

Za pomoc sogi

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Idź do apteki, która ma wagę i się zważ ... Będziesz miał pomiar nie tylko ciężaru, ale zawartości tłuszczu w organiźmie, itp. Startuj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
W sumie to jakis pomysl S([])G al;e na pytanie zawarte pod koniec nie odpowiedziales

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
No stary. To jak z ludźmi. Jeśli masz w sobie determinację i perfekcjonizm to zrobisz to dokładnie wyliczając wszystko co do dwóch miejsc po przecinku - dla mnie dieta to dieta dokładna, inna w moich oczach jest nonsensem. Jeśli nie zależy Ci na efektach to możesz to zrobic " na odwal " . W moim mniemaniu jednak te np. 5 kilo różnicy to dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ja bym zrobił dla wagi, którą najbardziej obstawiasz... bo jeżeli to robisz w jakimś programie to korekcja ilości danych produktów to kwestia kilku minut.
Jeżeli nie robisz tego w żadnym programie to... ściągnij program
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie no naturalnie ze w programie recznei nie robilbym tego lol

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
W programie jest do dupy bo nie ma wszystkich produktów i trzeba je dopisywac, ponadto jest kilka błędów. Ja swoją rąbnąłem normalnie, programem jedynie sobie pomagałem przy wyliczaniach, ale też nie zawsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja pierwsza redukta- co mam zminic( do oceny)

Następny temat

Wartość mineralno-witaminowa 2 prod

WHEY premium