SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ( dobranie treningu oraz spalacza)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Ok, dzięki za odpowiedź.
Czyli to będzie wyglądało tak:

Zapotrzebowanie:
Kalorie 3000.00
Białko 2,5g/kg: ~ 800 kcal, 200 gram
Tłuszcze 1g/kg: ~ 720 kcal, 80 gram
Węglowodany (reszta): 3000-1520=1480 kcal, 370 gram

Czy teraz może być?

Plan dnia:
Posiłek 1: godzina 9.00
Posiłek 2: godzina 12.00
Posiłek 3: godzina 15.00
Posiłek 4: godzina 18.00(przed treningowy)
Trening siłowy (3 razy w tygodniu-FBW) lub Trening aerobowy/interwałowy (3 razy w tygodniu bieg 30 minut lub aeroby 30 minut). Razem 6 dni i jeden dzień zostaje bez treningu na regeneracje.
Posiłek 5: 20:30(po treningowy)
Posiłek 6: 22:00
Sen: 23.00 - 23.30

Czy wszystko się zgadza? Czekam na zaakceptowanie lub korektę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Akurat wróciłem z wakacji i od razu wziąłem się za układanie dietki.
Zobaczcie co stworzyłem.

Czy jest dobrze ułożona? Jeżeli nie to co trzeba zmienić?




Niektóre wartości są trochę zaniżone, niektóre zawyżone, ale ciezko mi było ułożyć idealnie. Śniadanie dałem najbardziej pożywne, bo to pierwszy posiłek.

Zmieniony przez - Robson9502 w dniu 2013-07-22 18:04:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Dieta spoko, widzę dużo pełnowartościowego białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Posiłki ułóż tak abyś przed i po treningu miał ten ryż/makaron/kaszę + pierś/rybę bez żadnych tłuszczów czy owoców, owoce daj rano najlepiej. Mleka dałbym jedną porcję 250ml dziennie, reszta to zbędny cukier. Ogólnie to bardzo ładna dieta :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Dzięki :)

Ok, zamienię chleb na jakiś makaron :) Co do owoców po i przed treningiem, czytałem, że trzeba w posiłkach okołotreningowych spożywać sporo węglowodanów prostych, dlatego też wziąłem owoce. Na jaki produkt zamienić owoce, aby była zachowana proporcja węglowodanów? Mleko na śniadanie jest do płatków owsianych, natomiast wieczorem do twarogu, a tą szklankę mleka o 18:00 zamienię na zieloną herbatę :)

Jutro wstawię jeszcze jedną dietę, żebym miał trochę więcej wyboru w posiłkach, bo tego samego codziennie nie dam rady jeść :D

Zmieniony przez - Robson9502 w dniu 2013-07-22 23:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Po treningu zjedz np. banana, wtedy będzie ok. Węgle podbijasz ryżem/makaronem/kaszą/płatkami owsianymi czy chlebem razowym/graham ;)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Robson owoce przed treningiem je się, żeby mieć dobrą pompę, bo ta się bierze od cukrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Gdzieś to wyczytał?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 117
Ok. Dzięki za rady.
Mam jeszcze pytanie odnoście przyrządzania potrwa. Czy pierś z kurczaka może być w smażona w panierce, czy potrawy powinny być głównie gotowane? Wszystko smażone oczywiście na oliwie z oliwek, albo na oleju lnianym.
Czy sól, przyprawy, zioła mogę dodawać do smaku?

Bolus21
A widzisz, kiedyś się nawet zastanawiałem czemu jednego dnia pompę mam większą a drugiego mniejszą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Panierka odpada, czasami możesz usmażyć ale najlepiej grillowane/pieczone/gotowane, posolić trochę możesz takie przyprawy jak pieprz czy zioła stosuj do woli ;)

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-07-22 23:34:58

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w treningu!

Następny temat

Suplementy jak mam je stosować ?

WHEY premium