SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 15kg

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

17

Wzrost

95

Staż treningowy

180

Obwód pasa

rok

Obwód klatki piersiowej

99

Obwód uda

108

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

60,5

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

3 x boks, 2 x siłownia

Stan zdrowia

brak

Preferowane formy aktywności fizycznej

zdrowy

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

boks i siłownia

Wrażliwość na stymulanty

B : 225g W : 280g T : 60g

Możliwosci finansowe

nie

Cel/problem/opis

zróżnicowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 17
Waga : 95
Wzrost : 180
Staż treningowy: rok
Obwód pasa 99
Obwód klaty: 108
Obwód uda: 60,5
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): boks 3 razy w tygodniu, siłownia 2 razy w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie
Stan zdrowia: zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: boks i siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, jabłczan kreatyny CM3, Thermo Speed Extreme
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: 2400-2600kcal B : 225g W : 280g T : 60g
Wrażliwość na stymulanty: -----------
Możliwosci finansowe: zróżnicowane
Cel/problem/opis: Może zacznę od początku. Ważyłem 110 kg i zredukowałem bez diety 15kg do 95kg w pół roku po czym waga stanęła. Starałem się obliczyć zapotrzebowanie i tu się gubię, ponieważ wszędzie różnie mi wychodzi w przedziale od 2100 do 3000kcal, więc celowałem w środkową granicę około 2500kcal, nic się nie działo z wagą więc dalej kombinowałem niekiedy schodziłem do poziomu 1600kcal i też to nic nie dawało. Moje zmagania trwają już od stycznia. Moim celem jest zredukowanie wagi do 80kg i zależało by mi na zrzuceniu większości z tłuszczu w okresie około 5-6 miesięcy na nowy sezon bokserski i zejście do nowej wagi. Prosiłbym o porady dotyczące zapotrzebowania i rozkładu makroskładników oraz ogólnej podpowiedzi co robić dalej





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Ankieta wyżej miała być tak samo wypełniona jak ta niżej tylko coś się poprzestawiało. Za problemy przepraszam.
Posiłek 2 był rozłożony na dwa

Zmieniony przez - Jumboq w dniu 2015-06-06 23:59:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
jak dlugo lecisz na ujemnym bilansie kalorycznym?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Obecnie 2 tygodnie, ponieważ miałem kontuzję barku co skutkowało brakiem treningu i motywacji do liczenia kcal i w sumie było to odżywianie względnie zdrowe można to tak ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak wygląda trening cardio?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Po każdym treningu siłowym 30-50min na rowerku lub bieganie + te treningi bokserskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
osobiscie wprowadzilbym rotacje weglami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Dziękuję bardzo ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jazda na rowerze a wydatek energetyczny.

Następny temat

Treningi MMA -początki

WHEY premium