SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja , dieta do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8441

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Mężczyzna

Waga

108

Wzrost

184

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

siedząca (kierowca )

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Siłownia , siatkówka

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy jak ryba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jak sie rozklada ilosc wegli w DT i DNT?
Wydaje mi sie, ze przy takim %bf masz bardzo slaba wrazliwosc insulinowa i wegle nie beda sluzyc dlatego IMO lepiej zejsc do maks 150 w DT i ponizej 100 w DNT.
Proponuje zaczac po trenie od 15min a skonczyc na 25, po ostrym silowym organizm ma dosc i wg mnie lepiej nie dawac duzo aero.
Poczatkowo spokojnie wystarczy ten silowy i aero, potem mozna dolozyc jedno aero w DNT a pozniej jeszcze jedno lub interwaly.
Wazne zeby stopniowac a nie wszystko na raz.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Mieszkam na wsi i już zimą przy -13 biegałem i opanowałem nawet gdzie jest jaka odległość :) Co do węgli to troszkę może się naczytałem za dużo więc jak wrócę ze strzelnicy to siądę i zrobię nowy plan. Białko tak na poziomie 170 g ? Na razie węgle mam na poziome 180 g dziennie. Nie ważne czy DT czy DNT.

Zmieniony przez - g0g0 w dniu 2012-04-29 13:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Nowe rozpiski wyglądać będą tak.

Dzień treningowy.







Dzień nie treningowy





Mam nadzieję że jest ok.

Zmieniony przez - g0g0 w dniu 2012-04-29 19:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Dziś był pierwszy dzień na nowej rozpisce. Powoli wszystko zaczyna być tak jak należy. Treningi na całe szczęście nie nudzą mnie a wręcz przeciwnie lubię iść na siłownie i trochę pobawić się ciężarkami. Jeszcze o 21 twaróg i idę spać :) Ale to tak koło 22.30 bo przecież jutro wolne. W sumie dziś wypiłem ponad 6 litrów wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
No ciepło jest to i wody więcej trzeba ja około 5 ;)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
nie wiem jak wy tą wodę pijecie ,ja na siłowni wypiłem dzisiaj litr w domu dopiłem resztę 0.5 ,szklankę coli zero i 2 herbatki zielone i w sumie jakbym się miał jeszcze napić to bym zwymiotował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Ja cały dzień za kierownicą można tak powiedzieć i wypiłem przez 8 godzin 3,5 l wody. Kolejny 1,75 l na siłowni , z 0,5 l coli i może z 0,5 l wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Dziś dzień bez treningowy.

Nawet jeść przy tym upale mi się nie chciało. Ale byłem po wypłatę
i to strasznie mi humor poprawiło.

W czwartek mam zawody więc zapowiada się idealny tydzień. Zwłaszcza
gdy zrobię dobry wynik. No a teraz zapowiada się burza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Dziś trening trwał 50 minut i im dłużej chodzę i ćwiczę tym bardziej się w ten sport wciągam :)

Byłem też na zakupach i kupiłem prawie dwa kilo orzechów , prawie bo wszystkie wykupiłem ze sklepu. 1,3 kg włoskich , 0,3 kg laskowych i 0,3 brazylijskich. Ponoć brazylijskie są drogie a płaciłem za nie jak za włoskie czyli 48 zł za kg.

W następnym tygodniu będzie królować na moim meni rybka i karkówka. Pierś i mielone z łopatki przejadło mi się.

Dziś nie wiem czy zgrzeszyłem ale zamiast ostatniego dania w postaci twarogu zjadłem 250 g gotowanej wątróbki drobiowej z cebulką. Też w sumie jakaś odmiana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Dziś taki sobie dzień.

Najpierw zawaliłem zawody w których byłem jednym z dwóch kandydatów
do wygrania. ( przydał się zimny prysznic ) A wynik tak niski że nie pamiętam takich zawodów w moim wykonaniu.

Orzechy brazylijskie zupełnie mi nie wchodzą. Męczyłem się jedząc je. Dobrze że tylko kupiłem 300 gram.

Ogólnie w taki dzień jak dziś to nudy i na dodatek jeść się nie chce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mleko ukryta trucizna.

Następny temat

Codzienne zapotrzebowanie na witaminy

WHEY premium