SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja. sporo pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
nie wiem czy uda mi się dodać zrzut ale co sądzicie o takim jedzeniu przykładowo?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Ogolnie jest ok bo to jeden dzien tylko, jesli w kolejnych jesz ryby, wymieniasz mieso na inne niz drob i wiecej warzyw to nie ma co dramatyzowac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
warzyw mogę dołożyć więcej. pytanie jakie byłyby najlepsze? mięso oczywiście mogę i będę zmieniał, niestety nie na ryby który wywołują u mnie odruch wymiotny. jakie inne mięso dawać? czy proporcje makroskładników dobre na redukcje? bo to już chyba nie jest low carb a zbilansowana jeszcze też nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Warzywa jesz jakie chcesz , tylko staraj się unikać w nadmiarze strączkowych . Mięso drób , wołowina , wieprzowina ,’podroby itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Warzywa te co na targu masz, to co teraz jest sezonowe, na jesien jest mnostwo! To awokado mozesz jesc jak ryby nie chcesz, albo siemie lniane...chociaz ja jestem entuzjasta ryb a z doswiadczenia wiem, ze wszysycy, ktorzy nie znosza smaku czy zapachu ryby to smakowali trzy gatunki ryb ;)


Sledz Ci nie smakuje? Ja robie np. Paste ze szprotow z przyprawami i jajkiem, smakuje malo rybnie a bardzo smaczna ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Ja osobiście jakbym miał wybrać mięso czy rybę to zdecydowanie wybrałbym to drugie . Śledzie rownież są bardzo dobre i można je przyrządzić na mnóstwo sposobów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
ja chyba do tych należe co 3 gatunki próbowali :) ale może na diecie poeksperymentuje i się przekonam. ta pasta ze szprotem i jajkiem brzmi ciekawie. a co z chlebem? może być ze 150g jakiegoś ciemnego na śniadanie do jajecznicy? bo takie śniadanie mogę akurat codziennie jeść i chyba nigdy mi się nie znudzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Jak będą się zgadzały makroskładniki to oczywiście możesz sobie zjesc nawet chleba .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Hehe...z chlebem to Ci nie powiem bo nie jem ;)

A ryb probuj, zdziwisz sie i cena i wyborem w sklepie. Kup normalna makrele (surowa) upiecz, usmaz a zobaczysz jaka ona jest tlusta i jaka smaczna ;) albo swiezy sledz, kosztuje grosze naprawde a jak sam usmazysz to w szoku bedziesz ;) teraz szczupak bedzie tani...sam kupilem od znajomego spory okaz, na swieta zrobie...ech... Dlugo by gadac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
będę kombinował jakoś. na razie męczę się na tym poście warzywnym i marzę o chlebie, ziemniakach, nawet chyba o rybie co jest niedorzeczne :) makreli chyba nigdy nie próbowałem i spróbuje na bank. ale ogólnie ziemniaki i jakiś chleb razowy to dobre źródło węglowodanów jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100g jaja w skorupce- jakie BTW?

Następny temat

Zbyt mało kalorii na masie.

WHEY premium