SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja. sporo pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
rozumiem, ale jak zastąpię jednego dnia kurczaka np jakąś tłustą rybą, to żeby makro wychodziły na podobnym poziomie będę musiał w innym posiłku obciąć trochę tłuszczu itd. dlatego bardziej praktycznie będzie mieć kilka gotowych rozpisek, na wypadek gdy będę zmieniał rodzaj mięsa albo ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Możesz sobie zrobić kilka rozpisek.
Jak będziesz bardziej zaawansowany to będziesz układał sobie dietę w 5 minut na następny dzień - dzień przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oczywiście, możesz robić w ten sposób. Jeżeli jednak będziesz miał ochotę na coś innego, to po prostu edytuj sobie rozpiskę, tak żeby wszystko się zgadzało.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
dzięki wszystkim. na ten moment trochę więcej wiem, ale co by się nie rozpisywać to i tak najważniejszy jest odpowiedni bilans kaloryczny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zgadza się. Bilans kcal jest istotny. Jednak jakość produktów również ma spore znaczenie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się, a tym samym pokrycie zapotrzebowania na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-03 11:54:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Jakub86
dzięki wszystkim. na ten moment trochę więcej wiem, ale co by się nie rozpisywać to i tak najważniejszy jest odpowiedni bilans kaloryczny.


Powodzenia ;) Trzymaj makro i kalorie w ryzach a nie ma opcji zeby sie nie udalo. Do tego trening i gotowe ;) Nie tyraj sie, ze zjadles pol gruszki za duzo czy innymi glupotami.

Probuj jedzenia, szukaj.

Wrzuc efekty za siakis czas na forum. W razie pytan pisz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
zdjęcie przed zrobione więc jak już będą efekty to wrzucę na pewno. na razie robię sobie 2 tygodnie na zerowym bilansie zacznę się pomału przyzwyczajać do treningów a w drugiej połowie października startuje ostro z redukcją. 3x FBW i 3x HIIT na rowerku stacjonarnym będzie optymalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Hiit na rowerku raczej nie zrobisz. W tym celu musi być intensywny wysiłek. Sprinty, tabata.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14833
a takie sprinty na maksa po 20 sekun i 40 luźno to nie będzie HIIT? Słabiutko u mnie z kondycją i uwierz że w te 20 sekund mogę dać sobie na rowerku taki wycisk, że palą mnie mięśnie i brakuje oddechu. planuje rzucic palenie po 15 latach. ciekawe jak to przełoży się na kondycje, ale na ten moment coś takiego nie istnieje u mnie


Zmieniony przez - Jakub86 w dniu 2017-10-03 14:50:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100g jaja w skorupce- jakie BTW?

Następny temat

Zbyt mało kalorii na masie.

WHEY premium