SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, do weryfikacji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 597
Witam.

Od poniedziałku wchodzę na redukcję, moja obecna waga 105 przy wzroście 185 i BF na poziomie 25%. Od końca lata szedł heavy bulk :) nie przejmowałem się bardzo jak jadłem poza tym zeby zjeść +- 150 g białka. Teraz czas wycinki, chciałem wejść na jakiś low carb ale strasznie maało mi kalorii wychodziło, więc opracowałem 2 wersje.

Warzywa z biedry to tylko mniej wiecej zeby wiedzieć ile jakaś surówka na oko może mieć kalorii.. Zaopatrywać się będę w różnego rodzaju świeże surówki z stokrotki :D

Z góry dziękuję za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 4097 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32624
beznadziejna ta dieta. 3 posiłki?! trochę mało. zmniejsz ilosc ww na poczet tluszczy.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 597
Nie mam czasu jeść 5 czy 6 posiłków niestety :X jakie produkty polecasz w ramach zwiększenia ilości tłuszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 4097 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32624
awokado, orzechy laskowe, migdały, orzechy brazylijskie, oliwa z oliwek, olej lniany, olej z pestek winogron, żółtko jaja

ciężko Ci będzie cokolwiek zrobić na 3 posiłkach dziennie, ale nic nie jest niemożliwe.

Zmieniony przez - stojeden w dniu 2014-02-14 13:50:49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 559 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24872
Posiłki 4 imo wystarczą, jak dla mnie za mało kcal - szybko polecisz i nie będzie postępu. Ja przy 106 kg i 187 cm czyli dosyć podobnie jem na redukcji 1 kg mięsa ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
camel007 - zgadzam się z kolegą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Właśnie dlatego chciałem zapytać, jak dorzucę mięsa to będzie strasznie dużo białka, postaram się dorzucić jeszcze jeden posiłek w takim razie, mięso // warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
pamiętaj, że drób i wołowina to nie jedyne źródło pełnowartościowego białka zwierzęcego, pamiętaj o jakże ważnych, a czasem chyba już zapomnianych RYBACH !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 744
zgadzam sie z Camel007 jak na twoją wage to za mało kalori policz sobie twoje zapotrzebowanie na kalorie i obetnij z tego na początek 200-300 kalori, jak waga nie będzie lecieć to obetnij znowu troche kalorii a jak będzie lecieć to zostaw tyle kalori. ćwiczysz wogule?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Yup 4x w tygodniu, płaska 120, martwy 160, przysiady 140 wiec nie jest zle raczej

Problem polega na tym ,że nie umiem zbytnio zwiększać kalorii nie dodając węgli :X Zapotrzebowanie mam na poziomie 3500. Co do jedzenia to wolę jeść codziennie taką suchą dietę z różnymi wariacjami mięsa i surówek niż inne rzeczy za którymi nie przepadam, dlatego mam taki problem przy układaniu, gdyby nie chęć cięcia węgli to nie byłoby problemu. Druga sprawa to budżet 450 zł / miesiąc

Mam jedno małe pytanie, utnę o te 1000 kalorii, oczytałem się różnych teorii ,że jak za dużo utnę kalorii to stanie i nie bedzie chciała waga spadać, ale czy jak konsekwentnie będę trzymał się tej diety to w końcu zaskoczy? Wielu sportowców ostro jedzie po kaloriach jak są na jakiś dietach ultra low carb czy coś

Zmieniony przez - Nariuszyn w dniu 2014-02-14 15:57:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść, jak urosnąć

Następny temat

do sprawdzenia

FuckBaton