SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, dieta, kardio i trening silowy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Witam.
Z siłownią mam juz stycznosc 1.5/2 lata, jednak byly to same cwiczenia na mase/sile bez utrzymywania jakiejkolwiek diety. Poprostu jadłem zdrowo ale wszystko. Celem jaki sobie postawilem to zredukowanie tłuszczu. Mam 17 lat, waga 100 kg, wzrost 186. Na wstępie chcialbym prosic o przykladowa diete na redukcje, wyliczylem ze potrzebuje 3500 kcal w tym 15% białka, 55 węglowodanów i 30% tłuszczu. Nie mam pojęcia jak to prawidlowo porozkładac na posiłki. Jesli chodzi o treningi to chcialbym zredukowac tluszcz z organizmu tracąc przy tym jak najmniej masy mięsniowej. Moim pytaniem jest czy mozna pierw zrobić normalny trening silowy i po tym kardio? Jesli chodzi by zlać tluszc i uwidocznić mięśnie to wykonywac treningi na mase i kardio czy na redukcje i kardio?
Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie ma czegoś takiego jak przykładowa dieta. Musisz ułożyć ją pod swój organizm. Makroskładniki podziel w g/kg masy ciała a nie w procentach. 2g białka, 1g tłuszczów i reszta węglowodany. Możesz robić cardio po treningu siłowym. Nie ma czegoś takiego jak trening na masę i na redukcję. To od diety zależy jaki masz cel. Wklej wypełnioną ankietę działu.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2016-10-20 09:52:46

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie. Model żywienia układasz indywidualnie pod siebie. ( tolerancje żywieniowe/cel/możliwości finansowe/gusta smakowe/stan zdrowia i.t.d ). To są relewantne czynniki które należy brać pod uwagę.

Wypełnij pełną ankietę działu, wstaw swój obecny model żywienia oraz wstaw zdjęcie swojej sylwetki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostarczanie białka

Następny temat

Odchudzanie i forma - gdzie najczęściej popełniamy błędy?

WHEY premium