SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, a zachowanie masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2006
przecież napisałem, że brałem Redlina i muscletecha

Nie ma sensu ładowac teraz kasy w to.
dlaczego nie ma sensu, co, nie bedzie efektów :?

Zmieniony przez - matekwilk w dniu 2008-11-08 17:44:49

Więcej wysiłku kosztuje udawać, że się wie, niż się dowiedzieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
:VPX RedLine, MuscleTech Hydroxycut - jak pisze ze bral!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
ups niewiedzialem ze sa 2 strony :)
a co do tematu to jak juz brales mocne spalacze to i kretka ci nie zaszkodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masakra

za kilka lat nasza młodzież bedzie
skonczona jak tak zaczyna


pograj z kolegami w pilke 2-3 razy w tyg
zapisz sie na jakieś walki
np kick boxing

nic wiecej nie potrzebujesz

bedziesz jadł co popadnie i tak bedzie dobrze
szok

ruszaj sie i zapomnij o cukrze pod kazdą postacią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2006
W piłkę gram kiedy tylko mogę, prawie codziennie z kolegami, ogólnie jestem wysportowany. Ale mam dużo tłuszczyku, brałem już spalacze więc wiem o co chodzi. Nie wykonuję żadnych martwych ciągów czy czegoś w tym stylu, co mogłoby nadwyrężyć mój kręgosłup. Na siłkę nie jestem za młody. Moim celem nie jest wyciskać 150 w wieku 16 lat tylko lepiej wyglądać, piłka nożna czy inne sporty to niestety w moim wypadku za mało więc nie pisz, że to mi wystarczy. Najwięcej ważyłem 94kg i schudłem jeżdżąc prawie codziennie na rowerku po 40minut. Znam już swoje ciało i wiem jak poprawić jego wygląd, z tymże nie wiem jakie dobrać odżywki aby osiągnąć zamierzony cel.
Proszę was tylko o to. Więc nie pisz mi, że jestem na coś za młody, gdyż naprawdę Uważam na siebie. Myślę, że po kreatynie nic by mi się nie stało. Może patrząc teraz z innej perspektywy mi inaczej doradzicie :)

Więcej wysiłku kosztuje udawać, że się wie, niż się dowiedzieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak

to z czego wynika twój problem?


pytam by pomoc była stabilna i bezpieczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2006
Chodzi mi oto ,że jak bym grał tylko w piłke, czy jakiś rowerek to bym schudnął, a nie przybrał za bardzo mięśni ( Owszem, troszke tak).
Ale ja chcę fajnie wyglądać a nie być chudym. Myślę, że nie straszne mi są jakieś kreatynki :)
Mam chyba ginekomastię, a właściwie coś podobnego. Byłem u endokrynologa i powiedzieli, że nie dam rady zrzucić tego tłuszczyku z klatki piersiowej. Ja jestem zdania, że i tak już trochę zrzuciłem z klatki więc dam radę. Endokrynolog jednak uważa, że potrzebna jest operacja, albo zmasowanie sobie tak klaty żeby nie było widać tłuszczu tylko wielkie mięśnie. Chyba wiesz o co mi chodzi. Endokrynolog powiedział, że podobnie było z arnoldem, z tymże on się tak zmasował i w ogóle wyćwiczył, że nie było to u niego widoczne, a teraz na starość i brak ćwiczeń mu się to uwidacznia. Naprawdę, chcę wygrać ze swoją 'ułomnością' i próbuję jednak zrzucić ten tłuszcz, którego podobno nie uda mi się zrzucić. Chcę udowodnić endokrynologowi, że jak się chcę to może się udać. Suplementy byłyby tu niezbędną pomocą. A i sztuki walki nie wchodzą w grę. Mam swoje powody i po prostu nie wchodzą w grę.

Więcej wysiłku kosztuje udawać, że się wie, niż się dowiedzieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zatem czynnik genetyczny

zatem pakuj cięzko, klata prioritetowo
i dbaj o diete bo to podstawa jakości/estetyki ciała


kretka cyklicznie
6-8tyg on
8-10 off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2006
wielkie dzięki :) A czy mógłbyś jeszcze podać przykładową kretkę, jakiejś firmy, która byłaby najlepsza,? I czy mam brać tego Scorcha, czy jakiegoś innego spalacza, ogółem:
Jaki zastosować cykl odżywek. Kwota około 400zł
To moje ostatnie pytanie!
I jakie porcje, ile razy dziennie brać odżywki jakie mi podasz.

Z góry dziękuję za pomoc

Zmieniony przez - matekwilk w dniu 2008-11-09 19:22:00

Więcej wysiłku kosztuje udawać, że się wie, niż się dowiedzieć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Mono - vitalmax 300g - 5g rano i 5g po treningu
Scorch - 2kap rano 2kap w poludnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Gainer - taki - 5-10 kg opakowanie polecacie ?

Następny temat

Pobudza, nie odchudza

WHEY premium