SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

centrum-przyrost masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
przeczytałem teraz w gazecie kulturystycznej że u sportowców biorących Centrum w drażetkach poraz pierwszy następuje przyrost masy mięśniowej.jezeli weżmie go jeszcze raz to juz takiego efektu niema.mi sie raczej wydaje to nie mozliwe ale chcialem sie dowiedziec jaka jest wasz opinia na ten temat.to mozliwe zeby mial takie dzialanie?jezli ktos z wasz go bral piwerwszy raz to zauwazył większy przyrost masy miesniowej?
czekam na opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
ja tez w to nie wierze bo to kompletna bzdura a tamten tekst był zeskanowany tylko zamiast wstawic go jak obrazek skopiowalem w wordzie i tak wyszło a gazet juz nie czytam tylko korzystam z tego forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
co to za gazeta ?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
Kulturystyka i Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ta...

to sa witaminy czlowieku ,
oraz nie wierze ze tak, napisali

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39925
ja biorę vigor i też mam przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
prawdopodobnie grupa badanych przeprowadzała testy odzywek iniekcyjnych
które pare działow niżej nasi znajomi dobrze rozpisuja
i pradopodobnie na owych cyklach uzupełniali witaminki ww preparatem centrum
dlatego te wyniki mogą byc troche mylne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
specjalnie dla Ciebie zeskanowałem.to jest ten tekst z tej gazety:
Z obserwacji wynika, że różne oso¬by różnie reagują na poszczególne ze¬stawy. Na przykład podczas zażywania drażetek Centrum po raz pierwszy, spor¬towiec zauważa u siebie przyrost masy mięśniowej, który utrzymuje się dość długo. Po wykorzystaniu jednego opa¬kowania powinniśmy, jak zwykle, zro¬bić sobie przynajmniej 2-tygodniową przerwę, aby dać organizmowi szansę samodzielnego przyswajania witamin z pokarmów, a następnie można stoso¬wać zestaw od nowa, ale wtedy już nie będziemy przybierać na wadze, bo ta¬ka jest akurat „uroda" Centrum.
Dla odmiany Supradynu w tabletkach rozpuszczalnych nie powinny przyjmo¬wać osoby z nadciśnieniem, ponieważ tabletki te zawierają sód, który podwyż¬sza ciśnienie. W takim przypadku trze¬ba spożywać Supradyn w drażetkach, która to postać nie zawiera sodu, na¬tomiast zawiera sole mineralne w du¬żych dawkach, co powinno zaintere¬sować sportowców ćwiczących bar¬dzo intensywnie, bo tracą oni minera¬ły wraz z potem.
Popularny Geriavit (przez niektórych błędnie odrzucany jako lek przeznaczo¬ny wyłącznie dla osób starszych, (co jest absolutną bzdurą) na pewno skut¬kuje antykatabolicznie, ale zazwyczaj wtedy, gdy trenujący sportowiec zaży¬wa dziennie trzy drażetki, a nie jedną, jak zaleca producent.
Polski Vitaral działa wręcz anabolicz-nie, jeżeli stosuje się go w zwiększonej porcji dawek, np. 3-4 drażetki dzien¬nie. Pamiętać jednak należy, że daw¬ki zwiększone mogą zażywać tylko ci zawodnicy, którzy trenują bardzo in¬tensywnie (co sprawia, że tracimy wi¬taminy i minerały w większym zakre¬sie niż zwykli śmiertelnicy), ponieważ nadmiar witamin może doprowadzić nawet do awitaminozy.
Od pewnego czasu można sobie ku¬pić Migot, preparat, który zawiera kom¬pozycję 30 witamin i składników mi¬neralnych. Koszt 30 tabletek wyno¬si 13 złotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
kto sie podpisał pod tym artukułem?
podaj autora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
tylko że odziwo nikt się nie podpisał pod tym tekstem ale jest on w dziale Dr Wyrostek radzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a nie ma gdzies naglowka humor ?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój na treningu. Co brać ?

Następny temat

co po treningu?

WHEY premium