SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rallygunia/Akcja 2012 ;-) str.27

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 357
Ja ćwiczę przy Antyradiu, a najlepiej by mi chyba szło przy KORNie Dead bodies everywhere i te tematy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hej ho pora na spowiedździś poszło zdecydowanie lepiej

Była latunga, znów się zasapałam strasznie, te zajęcia wyciskają ze mnie ostatnie poty

Jutro taniec a w piątek siłka

Mam mega zakwasy na d.pie

Wypiska diety:




Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-09-28 21:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Heja

Mam pytanko do ELITE Ladies

Mój plan dzisiejszy
Nogi:
1. MC sumo 5x5 albo żuraw zobaczymy jak przy MC się będę czuła
2.Wznosy bioder na jednej nodze 4x8-10 na nogę
3. Uginanie nóg 2/1 ( podciągam dwoma , opuszczam jedną) 3x 6-8 na nogę
4. Przywodziciele ( nie wiem jak z ilością )

wynieśli mi z siłki samolocik, więc co mogę zrobić na przywodziciele?

Przy MC sumo czuję przywodziciele, Obli ostatnio pisała o przysiadzie sumo, ale nie wiem czy w jednym treningu robić i MC sumo i przysiad sumo?

czy może zrobić żurawia i przysiad sumo?co myślicie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
robiłamubaw po pachy jak się na piłce kładę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Bryczór

W końcu zasiadłam na dłużej i mogę zdać relację:

W piątek pojechaliśmy w górki, więc w końcu nacieszyłam się widoczkami w piękną pogodę:




Piątek i sobota(ostatni nasz rajd w tym sezonie)były średnio dietowe, głownie kabanosy, ale wpadły też buły pełnoziarniste i baton...poza tym trochę alko w piątek, bo luby dostał robotę więc trzeba było opić troszkę....

Teraz łajza moja na 2 miechy wyjechała na szkolenie, więc czasu mam więcej postanowiłam nei szukać żadnej nowej siłki bo do niczego dobrego to nie prowadzi...pozostaję przy starym sprzęcie i siłce w piwnicy...kontrolę nad ciężarami mieć trzeba, a szukając nie dało się nad tym zapanować...

KONIEC PYERDOLENIA CZAS NA SPOWIEDŹ

Micha:
-kabanosy
-jajka
-wieprzowina
-melon
-śliwki
-kromka wasa wieloziarnistego
-mleko z kawą
-whey (chyba będę miała kłopot, bo mogłabym go pić litrami)

Trenio
rozgrzewka, rozciąganie i 7 min orbi



Zestaw na kręgosłup nr.2
1. plank 3x30sek
2. brzuszki na piłce 3x20
3. leżenie z brzuchem na piłce, ciało podniesione, proste od szyi po piety przytrzymanie tej pozycji przez 3x30sek - To se ne dajeszcze baaaaardzo daleka droga przede mną by to zrobić

bez aero, bo mi siłkę zamykali (nie ogarnęłam czasu)

rozciąganie him, ham, itp


Pytania
- miałam tu wstępnie przywodziciele, ale mi wynieśli sprzęt z siłki ( robić na piłce przywodziciele, czy bawić się z gumą, bo mogłabym ją w sumie nosić ze sobą)?
-ten zestaw na kręgosłup robić po tym treningu mogę, ale ten drugi wolałabym w domu, bo tam nie ustoję na jednej nodze, bo mnie wszystko rozpraszać będzie, może tak być?



Czytelne jest to zestawienie treningu?dobrze się na to patrzy czy modyfikować?


Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-10-03 23:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Aguś
widzę, że we wznosach bokiem nie możesz przekroczyć magicznej bariery 5 kg

dla mnie trenio czytelny, tylko pierwszą kolumnę bym rozszerzyła

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
jak Betka, jak rozszerzysz 1 kolumne to się reszta spłaszczy bosz nie moge tak pozno czytac bo się glodna robię

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dobra, tak mnie też to przeszkadza, ale bałam się, że potem będę musiała piksele zmniejszać do 800 i się tekst zamażeale jutro wypróbuję

Wznosy bokiem to koszmar 5 kg to serio próg nie do przeskoczenia...

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-10-04 06:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kilo w dół...

Następny temat

reaktywacja :] :]

WHEY premium