SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rallygunia/Akcja 2012 ;-) str.27

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Rally a co to za kaloryczność? Jakiś plan masz z tym?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
aaaa widziszczujne okozły zrzut dałam
Poprawiam się:




Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-09-07 09:41:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Doberek

Piątek w pracy, czuć weekendowe rozluźnienie, więc mam chwilkę na wyskrobanie co i jak

Wczoraj zakwasy na przywodzicielach nadal męczyły mega, więc siłownię odpuściłam, tym bardziej, że 2 dni przerwy to chyba za mało...

Dla rozruszania i w ramach poprawy kondycji poszłam na ZUMBĘ oczywiście zasapałam się koszmarnieale to jest śmieszna zabawa uwielbiam

Dietowo wczoraj było tak:




Dziś jadę do rodziców, więc nie wiem czy siłka dziś czy jutro, ale któregoś dnai na pewno powrócił wkręt i w końcu wskoczyłam na normalne tory ( kopa dała mi też wczorajsza poranna magiczna waga- 64 kg, raz w życiu tyle ważyłam, wiem że to nie jest miarodajne, ale tak czy siak zryło beret)

Plan michy na dziś:





służy mi ta dieta a'la Paleo

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-09-09 11:21:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
a jak z tą paleo-tabelą dot. orzechów? podzielisz się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Podzielę podzielę, muszę tylko zrobić generalne porządki w pokoju i odgrzebać książkę, także proszę o cierpliwość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
waza pełnoziarnista, mleko to na pewno Paleo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
a'la PaleoIzo wiem wiem, że to nie teges, ale i tak zbliżyłam się znacznie do Paleo w porównaniu z tym co było kiedyścoś tam się wkradnie zwykle innego, ale trzon jest inny niż był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to rownie dobrze moze byc kazda dieta LC, tego jest wiele tak jak wielu jest autorów, nazwa Paleo ma swoje wymagania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hmmmm to LC to nie jest poprostu niskowęglowodanowa??widać dokształcić się musze mocno jeszcze.....

nazwa Paleo ma swoje wymagania
toteż piszę a'la Paleo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tak LC to niskoweglowodanowa i ich zakres rowniez majacych swoje nazwy jest duzy zaczynajac od Atkinsa i konczac na Dukanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 kilo w dół...

Następny temat

reaktywacja :] :]

WHEY premium