SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radosny koci dziennik :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
A tam z wesela...plazowka nas interesuje

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Jaka meduza? dobrze wygladasz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Hahaha Laski Widzę, że tatar przyćmił wszystko

Push- no po coś tam pojechałam, co nie?

Ejpi- szepnij słowko swojemu Kucharzowi to będziesz miała i tatara

Czikita- no widać za mną te tłumy w wodzie

Delfi- jakoś nikt nie wzbudzał mojego zaufania Ale chyba będę musiała przełamać swoją nieśmiałość...

Julka- bo ja grube kości mam

Keb- no wiem, że tu ciągły popyt na goliznę

Al- O, nie wiedziałam, czy regularnie zaglądasz, bo chciałam napisać, że widziałam ostatnio na siłce taką wysoką lasencję z długimi nogami i myślałam, że to Ty, ale jak zobaczyłam co ona wyprawia to szybko zmieniłam zdanie


Wtorek 1.09 DNT

Ból klaty i pleców- rękami ni w przód, ni w tył

Micha
1-jajecznica na boczku z cebulką i papryką
2-pomidorki swojskie ze śmietaną (i tym samym żegnam już śmietanę, bo za dużo nabiału. Sery jeszcze zostają na chwilę), kabanosy bez syfów, brzoskwinia, banan
3 i 4- serca, kasza jaglana kapucha kiszona

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1321 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53435
Sroda
1-MC 5x3-6

80kgx6/85kgx4/90kgx3/90kgx2/85kgx3 --->szłam z nastawieniem, że wciągnę tyle i wciągnęłam Po przekroczeniu 80kg nie jestem w stanie zrobić więcej niż te 3-4potw...
75kg/80kg/85kgx3/85kgx2/85kgx3 --->puszcza mi chwyt i jak przemieniam, to się rozpraszam i głowa wariuje. W ogóle to chyba doszłam do ściany

2-Wyciskanie sztangielek siedząc na barki 3x8-12
3x12 x15kg---> fak-jea! Rekord rekordów!
14kg x15/x12/x10

3-Hip thrust 3x8-12
3x12 x78kg--->najpierw to mnie ten ciężar przygniatał, ale ostatnio seria dobrze weszła
68kg z przytrzymaniem 2 sek w górze. Poran motywuje do dołożenia

4-Drążek 3xmax
Robiłam po 8 powt, w pierwszej serii wszystkie opuszczenia nachwytem bez gumy, potem dobijałam podchwytem

+wiosło 10 min
10:03 2235m 140W 19s/m 781kcal/h 2:15.7/500m
5:00 1102m 139W 21s/m 777kcal/h 2:16.1/500m
10:00 1119 145W 21s/m 800kcal/h 2:14.0/500m

Spisałam. Jak ktoś się zna to niech powie czy te wartości mają sens

Trening ogólnie pod hasłem "ciężar musi być ciężki", a wyniknęło z tego "nie wiedziałam, że jestem taka silna"

Miska
1-jajecznica na boczku z cebulką i papryką
2-łosoś wędzony, kapucha kiszona, 2xnektarynka, 2xbanan, 3 ciastki
3-indyk na smalcu, groszek zielony

Obudziłam się dziś z ogromną chęcią na słodkie. Dokładnie na czekoladę. Dawno aż tak nie miałam Dotrwałam do 13 i postanowiłam, że zjem więcej owoców, może przejdzie. Ale przeszło dopiero po tych ciastkach. Ale potem byłam tak najedzona, że ostatni posiłek dopiero przed chwilą zjadłam (22) i tak bez apetytu Będę miała teraz rozkminy czemu aż tak mnie ciągnęło i czy to po tym czicie taki przypływ mocy. Jeśli powtórzy się to jeszcze raz to albo zwiększę udział złożonych ww w diecie, albo wprowadzę jakieś ładowania (raczej to pierwsze, bo przecież raptem 3 dni temu miałam weselne ładowanie i co )

Tryb: podglądacz ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
Ale Ty silna jesteś...
Na barki 15 kg, zazdrość
No a co do słodkiego to ja tak miałam w sobotę, myślałam, że oszaleję. Ale przeszło po bananie zagryzionym olejem kokosowym.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
czyli była moc . w maksach stówa na pewno by pykła

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
też za mną ostatnio słodkie chodziło, ale se nie poszło bez niczego :-X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Sylwetka jest, siła jest... Ejj, weź się zamień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Garfieldka


Al- O, nie wiedziałam, czy regularnie zaglądasz, bo chciałam napisać, że widziałam ostatnio na siłce taką wysoką lasencję z długimi nogami i myślałam, że to Ty, ale jak zobaczyłam co ona wyprawia to szybko zmieniłam zdanie






A to pewnie byłam ja

Odnośnie słodyczy, przed @ łakomstwo na słodycze ciągnęło się za mną przez 4 dni!
Zwariować można było. Skąd się to bierze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyktatura zakłada dziennik-chce zacząć jeszcze raz. I w końcu schudnąć.

Następny temat

Resumption - DT

WHEY premium