SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radosław Lizak /Kulturystyka Klasyczna/ - Dziennik Treningowy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

Ilość wyświetleń tematu: 16711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
ostatnie z 25 czerwca... waga taka sama jak wcześniej 82-83 kg na czczo :) po chatach 85,5 lecz na następny dzień ku mojemu zdziwieniu wynosiła 83,4 i byłem na czczo nawet troszkę płaski (zaznaczając ze jadłem do godziny 23 cheaty ze znajomymi :D:D )

zdjęcia po Cheacie bez jakiegokolwiek pompowania ( brzuch wypchany wybaczcie ;) ) miał być CHEAT MEAL lecz był CHEAT na pół dnia ( wiem ze wielu uznaje tylko cheaty "czyste" nie mniej cieżko mi jest zawsze miskę utrzymywać, największy ból dla mnie ) .. oczywiście posiłki do treningu i potreningowy był taki jak zaplanowany ;)
Nie jestem też osobą która cyka zdjęcia po każdym treningu bo zwyczajnie nie mam siły i szkoda mi czasu wole spożytkować go na aeroby badź szybsze zjedzenie lecz czasami się uda coś przyfocić na szybko ;)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Trening robię bardzo intensywny schodzi mniej więcej 1h siłowy. (opiszę go innym razem)
Krótko mówiąc robię dzielony na grupy i mam podzielony ciało na 4 treningi ... robię go w kółko (bywa ze grupa wypada 2 razy w tyg) ;) jeśli czuję ze jestem przemęczony to robię wtedy przerwę bez względu na to po jakich grupach i powracam po dniu przerwy do kółka :D skomplikowane lecz tez opiszę potem :D
Nie wiem dokładnie jakie tu macie zasady, czy pisać nazwy suplementów których używam czy nie ;) wiec nie piszę :D

Aeroby:

rano na czczo 1h (tak było od początku)
- przed aerobami - mała kawka, spalacz, bcaa glutamina, amino całodzienne + 0,5l zielonej herbara i co więcej wypije to wodę od razu po aero białeczko izolat

- aero po treningu siłowym 1h ( było 1,5h ) - bcaa glutamina , spalacze , carbo , witamina c 1000 , amino całodzienne ---> po zakończeniu białko izolat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Co do Planów to w poprzednim roku marzył mi się Sopot ze względu na opowieści o MEGA atmosferze imprezy, no i Strzegom a co za tym idzie eliminacje do AC Europe, niestety choroba i przemęczenie po całym sezonie uniemożliwiły mi przygotowania ;/ i myślę ze teraz naprawię ten błąd :)
martwi mnie brak KLASYKA w Sopocie ... lecz są jeszcze inne ewentualności do wyjścia, które przemyślę, skonsultuje i ... ;)

plecy (poza nogami) były moja najgorszą grupą bardzo wolno dochodziły i bywały zamazane dopiero na UMP były widoczne tak jak chciałem, wiec one są jakby moim wyznacznikiem tego "jak jest" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Trening:
bardzo intensywny max dużo serii łączonych:

I Klatka + Biceps
Klatka:
Wyciskanie ławka skośna w górę 4x (duży cieżar)
- Łączone: wyciskanie sztangielki skos duży ciężar + wyciskanie sztangileki skos mały ciężar + rozpiętki mały cieżar ( max pow w seriach) x3
- Łączone: bater z przytrzymaniem + przenoszenie sztangielki za głowę + linki w bramie z przytrzymaniem ( max pow. )
Biceps: (ćwiczenia wprowadzające)
Modlitewnik duży ciężar 4 x 12-6 pow.
Łączone: Sztangilelki naprzemian stojąc + sztangielki siedząc oburącz z max supinacją (max pow.) x 3
Łączone: linka wyciągu dolnego podchwytem + linka wyciąg górnego podchwytem za głowę (max pow.) x2
II Plecy + Kaptur + Tył barku + prostowniki
sztanga w opadzie podchwytem + sztanga w opadzie nachwytem - 4 x max
przyciąganie bloczka mały ciężar do 30-40 pow. z przytrzymaniami + przyciąganie sztangielek leżąc na ławce skośnej w dół max pow. z przytrzymaniamia x 3
+ coś jeszcze... jak mam jeszcze siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
zwykle trzymam dużo wody na plecach dlatego staram się w tym okresie robić sporo pow. z dobrym dopinaniem... wtedy zaczynają jakoś wyglądać ( poza okresem przedstartowym lubię duże ciężary chyba jak każdy)
Kaptury:
tylko w serach łączonych: szrugsy wszelkiego rodzaju... sztangielki z boków + sztanga z przodu + linka z tyłu + sztanga podchwytem x 3-4 serie ;) i starcza serio :D
Tył barku: w opadzie tułowia sztangielki ( do 12 pow. sporym ciężarem) + stojąc liny z wyciągu odwodzenie na zewnątrz z przytrzymaniami po kilka sek. max pow. x3-4 serie
Prostowniki: "martwy" na Shmita cały czas w napięciu ! + dzień dobry + unoszenie tułowia x 4 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
BARKI TRICEPS:
Barki:
wyciskanie na shmita 12-8 pow. x4
Łączone: unoszenie sztangi przód + wyciskanie sztangi podchwytem x3
Łączone: przenoszenie na boki 12-8 pow duży ciężar + przenoszenie na boki - max z przytrzymaniem :D

Triceps:
Wyciskanie wąsko łokcie na zewnątrz (duży ciężar) 12-6 pow. x 4serie
Łączone: prostowanie przedramion na wyciągu górnym (nachwytem) 12-8 pow. + prostowanie przedramion na lince (róch na zewnątrz z przytrzymaniem) x3
jednorącz zza głowy z maksymalnym rozciąganiem x2 max pow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
NOGI: dwugłowy + czworogłowy + łydka
Czworogłowy:
Wyprosty 15-20 pow x 4 serie
Przysiady ze sztanga FRONTY 12-10 pow x3
Przysiady na maszynie 15-10 pow x3
wypychanie na suwnicy + wyprosty z przytrzymaniem ... max pow. x 3
dwugłowy:
maszyna leżąc 30 pow.
stojąc izolując jedną nogę maszyna + martwy na prostych nogach ( z przytrzymaniami max pow) x3
maszyna leżąc jednonóż max z przytrzymaniem x2

Łydka:
siedząc duży ciężar x 4
ośle wspięcia 3x + suwnica x3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Brzuch: co drugi/trzeci dzień ( w zależności jak czuję) - raz z ciężarem zakres 10-15 pow. ... raz duża ilość pow. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Tak to wyglądało koło piętaku ;)
zaczyna już być coraz ciężej korekty w diecie porobione tłuszcz ograniczany lecz nadal jeszcze jest...

aero na czczo 1h ( pzed aero daje olej kokosowy 5g do kawki )
aero po treningu 50min (10 min odpuściłem bo robie pozowanie po treningu ;) )

1. 50g pł owsianych + 200g pierś + warzywa
2. 50 ryż brązowy + 200g pierś + warzywa
3. 50 ryż brązowy + 200g pierś + warzywa
4. 50 ryż brązowy + 200g pierś + warzywa
5. 50 ryż brązowy + 200g pierś + warzywa
6. 4 białka jaj + 20g migdałów + 5-7g olej kokosowy + warzywaaaaaaaa!

warzywa głównie brokuły, szpinak czasami, troche pomidora, troszkę pora na noc, papryki ;)
ostre przyprawy pieprz, pieprz cayen itp ... + standardy oregano, majeranek, bazylia, papryki ... głównie proste bez kombinowania z mieszankami ;)

start powinien być na wyglądzie fajnym ;) cały czas tyram... i się poprawiam...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1436
o moja silownia za czasow szkoly :) nic sie nie zmienia pozdrow Pana Szczesnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody kulturystyczne

Następny temat

OCENA PREDYSPOZYCJI SOMATYCZNYCH DO UPRAWIANIA SPORTÓW SYLWETKOWYCH NA PODSTAWIE ZDJĘ

WHEY premium