SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radosław Lizak /Kulturystyka Klasyczna/ - Dziennik Treningowy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

Ilość wyświetleń tematu: 16706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Dalej lizak.W programie dowolnym wszystko super ale wytrzymaj dłużej swoje pozy by pokazać co chcesz pokazać a nie mignęło coś tam i dalej idzie program.wiem że jestem okrutny ale tylko krytyka i pochwała gdzie trzeba to droga do sukcesu.Jestem znany z tego ze mówię prawdę i staram sie być fachowcem ucząc sie samemu .Z pokora dałem i sobie dwa lata na przygotowania by nie słodzić tylko dowalić i pozamiatać w 2016 jak zdrowie ,siła i kasa dopisze heheheh.Dodam na koniec ze takiego zawodnika jak Ty miło by było mieć w swoim teamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Bardzo cieszą mnie Pana wypowiedzi, pochwały zbierałem nie raz, nie dwa... są miłe lecz mam świadomość ze sylwetkę mam hmm ok ;) najbardziej interesuje mnie krytyka i wytykanie błędów... jestem strasznym perfekcjonistą z wielkimi ambicjami które na kilka dni przed startem nawet nie dają mi spać :D hahahah :D

co do układu to zdziwiłem się ze dostałem aż tyle pkt. nie mniej po obejrzeniu na spokojnie wiedzę ze pozy nie są "wykończone" nie ma akcentowania i przytrzymania co bez wątpienia utrudniało sędzią pracę lecz myślę ze starali się zobaczyć jak najwięcej... pewnie wynikało to z za dużego luzu i przesympatycznej atmosfery na bacstage z zawodnikami :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Jest lekkie nabycie ;) 8 dni do wyjścia na scenę, a ja dalej sobie pozwalam na chaty... maka zytnia/maka pszenna 70/30%, 500g piersi z kurczaka, pomidory, ogórki konserwowe, musztarda-ketchup-ser żółty light --> do smaku;)

Bardzo dbam bo wagę żeby nie stracić ani 1kg cennego mięsa ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
jw.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ulala Niezła szamka, nabicie też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Od dziś małe zmiany bo szykuję formę na 9 Sierpnia do Warszawy na Beach Body Poland... chce wyjść na pełnym lajcie i bez spiny więc dogodny czas na testy, ze na Sopot wyszedłem lekko płaski teraz spróbuję poryzykować i nabić mnie ładnie jak dzika ^^ zobaczymy co wyjdzie ;)

wczoraj [niedziela] juz powoli ścinałem weglowodany i...
Od dziś [poniedziałek] wszedłem w ala "ketoze":

6 posiłków: 200g pierś z kurczaka + warzywa

woda zacząłem ładować, bawię się sodem wiec troszkę podlało... i już zaczęło wypłaszczyło (zawsze bardzo szybko reaguję na zmiany)

ale plan jest i się go trzymamy ;) w środę pewnie jakieś foto poleci jak już będę bez glikogenu na max płaskości...

i oczywiście serdeczne podziękowania!! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Sylwia K.
ulala Niezła szamka, nabicie też


Sylwia zobaczysz szamkę jak wrócę z Warszawy ^^ niestety mam jedną wadę, uwielbiam jeść ;) mógłbym robić po 3 treningi w dniu byle by móc jeść... lecz w tym sporcie się tak nie da czasami musi być niestety "czysta micha" ;)

pozdrawiam i owocnego tyrania życzę ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lizak1111
Sylwia K.
ulala Niezła szamka, nabicie też


Sylwia zobaczysz szamkę jak wrócę z Warszawy ^^ niestety mam jedną wadę, uwielbiam jeść ;) mógłbym robić po 3 treningi w dniu byle by móc jeść... lecz w tym sporcie się tak nie da czasami musi być niestety "czysta micha" ;)

pozdrawiam i owocnego tyrania życzę ! :D

No to piona! O tym że "jem za trzech" widownia w Sopocie została przez mikrofon powiadomiona hahahaha Ale tak jak piszesz jak trzeba trzymać michę to nie ma przebacz. Udanego startu i miłej zabawy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
o f***, i to jest KOBIETA! heh ! no to tym bardziej żałuję ze nie poznaliśmy się osobiście... byśmy objedli jakiś bar, albo pół Biedronki czy innego sklepu po Sopocie.! lecz będzie jeszcze okazja, myślę... ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody kulturystyczne

Następny temat

OCENA PREDYSPOZYCJI SOMATYCZNYCH DO UPRAWIANIA SPORTÓW SYLWETKOWYCH NA PODSTAWIE ZDJĘ

WHEY premium