SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RUSZA CYKL ZAWODÓW W WIELOKROTNYM WYCISKANIU SZTANGI!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14504

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18087
wazenie od 11 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
fajny pomysł z tą dodatkową 100 na ilosc w Poznaniu . ja wybieram sie do katowic bedzie tam cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Wie ktoś czy będą gdzieś wrzucone zdjęcia z dzisiejszych zawodów w Poznaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Już wrzuciłem a pełna relacja ok 20-21 jak właduja się wszystkie filmy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 883
Witam wszystkich.Czy dodatkowe wyciskanie tą sztangą o wadze 100 kg będzie na wszystkich zawodach do końca całego cyklu ? Pozdro

Życie zaczyna się po 40-stce,w bicepsie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
a jak tam zawody w czestochowie zna ktos wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
ja znam wyniki z Częstochowy, ale niestety zeszły one na dalszy plan, zamieszanie w Cz-wie straszne, zastanawia mnie po co jest regulamin skoro potem jest nieprzestrzegany...
w pierwszej rundzie najwięcej powtórzeń to ok 135 powtórzeń jednak gdyby trzymać się regulaminu to nie można zaliczyć nawet 100 powt., chłop robił taki mostek że aż dziw że nie został rozerwany, drugi był zawodnik z ok 114 powt z czego zaliczono mu jeśli dobrze pamiętam 110 powt., znów powtórka bo zgodnie z regulaminem nie miałby nawet 90 nie prostował rąk, na trzecim miejscu było dwóch gości obaj po 102 powt., jeden z nich zrobił ok 110 powt. ale aby dopasować się do tych wcześniejszych sporo było po prostu oszukanych, sędziowie mieli mu sporo odjąć ale aby było ciekawiej odjęli tyle aby było 102 i dzięki temu mieli gotową dogrywkę bo drugi z tym wynikiem wyciskał wcześniej więc znali jego wynik, potem dalsza część zamieszania, wyszło że 1 i 2 zawodnik mimo całkiem różnych wyników mieli stoczyć bój o 1 miejsce, o 3 miejsce też była dogrywka, tak więc 3 miejsce zdobył gość który wycisnął w dogrywce ok 100 powt., przegrany 94 powt, a potem dogrywka o I miejsce, ten co zrobił wcześniej oszukane 131 powt. teraz miał chyba 120 powt, drugi zrobił coś ok 130 powt. ale wtedy zrobiło się totalne zamieszanie bo koledzy poprzedniego mieli problem z akceptacją wyniku, więc sędziowie zrobili naradę, wyszło że przyznali dwa I miejsca,
podsumowując: oglądałem już 4 tego typu zawody ale takiego zamieszania jeszcze nie widziałem, tak jak pisałem zero przestrzegania regulaminu więc po co go tworzyć ?
wychodzi że ten który lepiej nauczy się oszukiwać przy tym wyciskaniu na szanse by być na pudle, skoro w regulaminie pisze że musi być kontakt sztangi z klatką to dlaczego gość z 3 miejsca ok 25 powt tego nie zrobił a wszystkie z tego mu uznali ?
Fajna idea ale wypacza zasadę fair play, jest kilku kolesi którzy się ostro przygotowują a potem jadą na zawody i przegrywają z oszustami bo tak trzeba ich nazwać.
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
To lipe mieliscie, chociaz u nas tez jeden gosc nie prostowal lap a mial zaliczane powtorzenia.

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poprawa wytrzymałości biegowej

Następny temat

Połączenie beta alaniny z kreatyną - TEST rywalizacja

WHEY premium