SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROWEREK A UTRATA MIECHA? BEZSENS -.-

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
hmm... bardzo ciekawa teoria

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
No dobrze, a jeżeli jedziesz na stacjonarnym ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
w takim razie nie chodze juz na siłke tylko na rower i urosnie mi klatka

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Don, dla zwiększenia pędu powietrza zalecam zamontowanie wentylatora na kierownicy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2318
Krzych666 tylko z tego ja zauważyłem ludzie którzy jeżdzą na rowerach regularnie mają rozbudowane mięsnie nóg.. zwłaszcza ud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2996
Nogi są rozbudowane, spada otyłość w pasie, ale idzie masa gdy jeżdzimy hardcorowo :)

Przecież jazda rekereacyjna po kilka km nie szkodzi

http://www.probusbhp.pl/ Usługi BHP godne Polecenia~!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Etam, podobnie sięmówi, że "pływacy są wspaniale zbudowani od tego pływania" - a prawda taka, że ćwiczą na siłce jako uzupełnienie treningów pływackich.

Nie znam nikogo kto rozbudowałby nogi (jakoś bardziej) od samej jazdy na rowerze.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Fast_colt: Jakto bezsens? To ze organizm gdy nie ma co jesc pali sam siebie jest bez sensu?

A tak z zycia wziete. Znam typa prowadzacego spinning (to taki trening na rowerku, hard corowe to jest) ktory tak chudl ze zaczal panikowac, chlopaki doradzili mu aminokwasy i sie zatrzymal. Z tym ze to jest powiedzmy 4 treningi spiningowe na dzien 3 razy w tygodniu czyli extreme, nie wiem czy o tym mowimy w tym temacie

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3993
Do Krzycha:
Sorki ze wbijam sie w temat ale pytania ktore zadam dotycza wlasnie jazdy na rowerze.
Ostatnio zczalem jezdzic rowerem do pracy, srednio 3x wtygodniu. Rano 25km i po poludniu 25km z powrotem. Mam pytanie czy suplementacja i odzywianie jakie stosuje bezpodrednio przed i po wysilku jest wystarczajaca by zapobiec katabolizmowi.
Rano CP, pol godziny pozniej platki z mlekiem.
Rower.
Bezposrednio po wysilku: 40g carbo, 1 tbl tauryny, 5 tabl egg amino.
Praca...
Pol godz przed rowerem: 3 tabl egg amino.
Rower
Bezposrednio po wysilku: gainer, godzine pozniej posilek.

Moze byc tak? Dodam ze tabletki egg amino rozgryzam aby szyciej byly trawione. Niestety nie mam aminokwasow rozgalezionych ani gluty i szkoda mi na nie pieniedzy tak wiec prosze o ewentualnie inne rozwiazanie.
Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
w sumie.. w zeszłym roku dojsc czesto jezdzilem rowerkiem na piecki ze znajomymi i nozki nabraly krztaltow nie powiem

~~*Life-Strong*~~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

jaki trening?

WHEY premium