SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU X-MASS GENERIC LABZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46391
Tak naprawde nie wiadomo co tam siedzi moze 17-alfa jest, tak jak pisal zwierzu moze z konkret oslona bylo by lepiej a jezeli chodzi o dusznosaci i zapchanie moglo byc tak ze albo delikatnie zgromadzily ci sie gazy w zoladku ktory spuchl i wtedy zostala ucisnieta przepony ktora jest glowny mieśniem oddechowym lub subsatncja dziala drazniac na oskrzela tez jestem wrazliwy na dusznosc i wiem co to znaczy kiedy nie mozesz zlapac oddechu jezeli miales tak pierwszy raz wtedy dochodzi adrenalina i niepokuj i sie wkrecasz boisz sie zasnac itp. prawda jest taka ze te srodki maja skutki uboczne ale jakbysmy tyle o nich n ie wiedzieli (sajdy) byloby lepiej przejsc cyklon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Ważne, że teraz sobie spokojnie siedzę. Spokojnie oddycham, podjadam to co mam podjadać. I pewnie spokojnie zasnę.

Od maja nowy cykl, bez ryzykownych środków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1927
Orale czy injekcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Myślę nad testem około 10 tygodni i na koniec winko 7-12 tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Jędrek jakie dawki tego x-masa brales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
6o mg ed podzielone na 3 x .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopiero teraz caly temat przeczytalem.
Szkoda Jedrek ze tak sie szybko skonczylo,no ale 0.2 cm w lapie jak by nie patrzec zrobiles to jest ten plus.
Mam nadzieje ze utrzymasz zdobyte przyrosty.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Nie utrzymam bo słaby jeszcze jestem przez to niedojadanie.
2 dni do tyłu z treningiem.
Teraz apetyt wrócił, ale chęci brak.
Normalnie lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
jendrek trzeba było sprobowac epi ,alety wolałes niemetylowane.
poza tym nie mow ze wolisz zostac przy tesciu , winku itd, zawiodłes sie tylko na x massie to nie znaczy ze reszta ph jest do dupy.jak Cie zawiodła jedna kobieta to co? zostaniesz kawalerem? dokup co trzeba i ładnie dokoncz cykl jak chłopaki radzą, dusznosci pewnie były, ale swoje tez sobie pewnie nawkrecałes. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Nie tykam się już żadnych środków, których nie znam i brałem.
Za bardzo się nastrachałem.
Trzeba wyciągnąć z tego wnioski.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

essentiale forte,esseliv,liv52

Następny temat

FIRST! Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium