SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU X-MASS GENERIC LABZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
mdrol sie sprawdza w ubiciu :) szymcio z 3 do 6 pwotorzen przy 100 kg to mało ? siła ladnie ci poszła i obwody jezeli to co piszesz to prawda

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
wlasnie mdrola mam i za jakis miesiac wrzuce a tego xmasa chcialem tez z ciekawosci przetestowac ale slyszalem ze wlasnie nieciekawe wyniki stad wybór padl na mdrola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Coś co dobrze klepie i jest toksyczne to znaleźć łatwo - cała gama środków. Gorzej wyszukać coś co będzie łagodne dla wątroby i jakoś dawało radę w przyrostach.

M-Drol działa na pewno i to bardzo dobrze.
Za dużo już jest opinii pozytywnych aby się na tym przejechać.

Zmieniony przez - Jendrek74 w dniu 2010-03-23 14:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290541
ja zycze powodzenia - bede sledzil bo sam jestem ciekaw co to to potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Jędrek a z kąd zamawiałeś już nie będę swojego posta odświeżał allegro? I jaki odblok szykujesz do tego napisz czy mocno cie blokuje jak będziesz stosował .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Tak allegro, odbloku nie szykuje - ale mam wszystko pod ręka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w, pisz jak z blokowaniem
planujesz apteczne pct?
w ogóle do tych co stosowali-jak z libido na tym wynalazku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Czytałem, jednych blokuje, drugich nie.
Badań nikt nie zrobił, więc możemy sobie poopowiadać o ładnych dziewczynach lepiej.

W trakcie cyklu zrobię badania i będziemy mieli jasność.
Środki te nie są zbadane jak SAA, że z zasady wiemy co blokuje i ile czego wystarczy, żeby z tego wyjść. Do Saa mamy schematy.
A do PH to tylko takie pogawędki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1927
A więc tak... Z tą siłą wczesniej robiłem wszytko po 8 powtórzeń teraz wskoczyłem 12,10,8,6 i idzie bez peroblemu... dość ładny progres siły na bicku (co do klaty, spróbuję teraz ciężar max i napiszę)Podczas trenningu mniejsze zmęczenie ( kolega narzeka aby mi się ten cykl już skończył bo nie wyrabia ze mną):P Nie zauważyłem aby x-mass zrobił jakąś większą wycinkę ale i nic nie przybywa np: w pasie, ładnie podkreśla sylwetkę... Idzie czysta masa, mięsień dobrej jakości, ubity, pompa podczas treningu jest dość zadowalająca, Diety nie stosuję staram się jeść i pić dużo(+Gainer 4.5kg):)Dla osób chcących ubić fest masę polecam połączenie x-massa z Ephin-E. Nie zauważyłem aby libido bardzo spadło ale jeszcze 2tyg na 120mg więc zobaczymy, Najbardziej się obawiam spadków zobaczymy jak to będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 153 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1927
Aha co do osób które znam słyszałem że masa po cyklu w miarę stoi lecz siła diametralnie w dół. Jedni Bak pusty inni libido bez zmian:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

essentiale forte,esseliv,liv52

Następny temat

FIRST! Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium