SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU X-MASS GENERIC LABZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 262 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
niech moc bedzie z Toba...licze na konkretna relacje...bo mi tez po głowie chodzi mały cykl na ph(m-drol + x-tren)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
xmass tez niestety jedzie po stawach troche. jendrek nie chodzi mi tyle o dzialanie co o meczenie sie z dzieleniem kapsułek. jesli cie to nie wkurza to dziel, mi bysie poprostu nie chcialo. a nie uwazam zeby roznica 20mg robila az takie znaczenie zeby to dzielic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
oooo tomczers17 odczułeś coś takiego ze stawami. Bo to niepokojące dla mnie. Napisz coś więcej, czy to wynik zwiększania ciężarów na wyrost - czy to ten środek typowo coś mąci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem ciekaw jak to sie tam rozkreci i jakie bedą efekty :)

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
używałem dwukrotnie x-mass, również solo.
Dawki rzędu 80mg były absolutnie wystarczające, różnicy przy 120mg nie odczuwalem.
Za to buck pumpsy, podniesiopne ciśnienie i ogólne rozdrażnienie dały się we znaki.
Nikt tu jednak o najgorszej rzeczy nie wspomniał - totalny spadek libido. Bez dwóch zdań, moja ochota na seks zmalała do minimum. A gdy już się przemożesz to trudno utrzymać wzwód.
Nic przyjemnego.

Zatem uważaj Jendrek74, bo żona może się dopytywać o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31991
Jeżeli to jedzie po stawach podobnie jak estane to uzbrój się w coś dobrego na stawy. Epi mocno mi je przesuszyło ale flexit w podwójnej dawce dał radę i nic nie bolało Powodzenia Jendrula, będę śledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Też jestem ciekaw rezultatów
Drogi ten pehowiec?
Z góry daje soga, widzę, że podejście na 100% dopięte.
Powodzenia

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
silver to jakie dawki i jak długo jadłeś epi ? ja działania epi jakby w ogole nie zauwazylem :(

a emdrol w dawce 1kaps ed przez 1 tydz działał juz dobrze :) obecnie jade na 20mg ed , pompa ładna , nabicie tez . No i to w****ienie nie wiem w ogole skad sie wzieło :) Libido jak na razie bez zmian :) kogut pieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31991
Pepsko epistane w standardzie, 50mg dziennie. Najbardziej odczuwalne barki i łokcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Dzięki chłopaki.
Zawsze coś mam w szafce, na stawy, na ciśnienie, na stany zapalne.
Nawet na spadek libido też mam, testosterony pod ręką.
A żona też się bawi w te sporty, więc zna się na rzeczy.

A u mnie właśnie z łokciami trochę nie tędy. OJ nie dobrze wróżycie.

Zmieniony przez - Jendrek74 w dniu 2010-03-23 09:37:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

essentiale forte,esseliv,liv52

Następny temat

FIRST! Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium