SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU X-MASS GENERIC LABZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
rozsądna decyzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
kurde jakoś takoś widzę, że jednak twierdzenie, że x-mass na każdego działa inaczej jest w pełni uzasadnione. U mnie nic nadzwyczajnego w porownaniu z epi nie zauwazylem, taki sam przyrost taka sama twardość, sajdy w obu przypadkach wg mnie minimalne, a u Jendrka takie rzeczy no co to sie dzieje na tym świecie <olaboga>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29542 Napisanych postów 62938 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902569
mnie m-drol z e-stane i tesciem wykrecil.konkretnie stawy.bralem w koncu 2008 roku do dzisiaj sie lecze i nie wrocilem do treningow w 100%. na dniach jade do sanatorium leczyc uklad ruchu.

efekty byly rewelacyjne ale cykl zakonczony kontuzja.
do tego 2 miechy po cyklu i odbloku dopadlo mnie niezidentyfikowane gino.jadlem nolve i b6 nie wiem czy te leki pomogly czy czas bo po ok 2 miechasz wszystko wrocilo do normy.

od grudnia 2008 czysty nie liczac smiesznej ilosci winka(lub nie) bo to under byl, podjadanej zeby sie nie zmarnowalo kolejne podejscie planuje na czerwiec skosztuje 2 paki supervara.licze na pozytywne dzialanie na stawy.dodam ze bedzie to w czasie redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
czemu z daleka od tescia planujesz sie trzymac, mumin?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29542 Napisanych postów 62938 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902569
to nie tak ze z daleka.jak tylko wyzdrowieje ze bede mogl cwiczyc w pelni to tesc bedzie lecial jako podstawa.supervar zamierzam brac przy lekkim treningu z nadzieja na poprawe w stawach.

tesc to podstawa,krol dopingu zawsze tak twierdzilem i zdania nie zmienie ale szkoda zdrowia jak cwiczyc w pelni nie mozna.dodam ze nigdy go nie winilem za zadne kontuzje bo swoje wbilem i zawsze bylo ok.

jak wszystko dobrze pojdzie jesienia poleci delikatna dawka tescia z lecznicza dawka deci.
i dalej jezeli zdrowie pozowli beda delikatne bombki z tesciem w roli glowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Wczoraj zagadał do mnie nn chłopaczyna, który nie chce pisać na SFD ale prosił abym przedstawił jego przypadek.
Był na cyklu z x-massem około 7 dni, zaczął mdleć bez powodu. Kilka razy dziennie. W chwili jak prawie schodził z tego świata na szczęście weszła do pokoju jego matka. Zawiadomiła pogotowie. Pogotowie zabrało go do szpitala. Ale niestety na miejscu wszystko wróciło do normy. Porobili mu badania i wszystko OK. Wiadomo nie chciał przyznać się da zażywania PH. Dlatego zrobiono z niego świra. Stwierdzono, że to na tle nerwowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


Zdjęcia w wypisu szpitalnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356


powiększenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31991
...ah ta nasza służba zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
czyli jest świrem czasami ludzie sobie też do glowy za duzo biora naczytaja sie i potem takie akcje . Kurde ja zakupilem sprzet i nagle takie akcje wychodza a wczesniej inni zachwalali ?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

essentiale forte,esseliv,liv52

Następny temat

FIRST! Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium