SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RELACJA Z CYKLU X-MASS GENERIC LABZ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4832
biorę ten rarytas niecałe 3 tygodnie i powiem że narazie zadnych skutków ubocznych, dobre samopoczucie, siła +10 kg, masa +3,5 kg (zobaczymy jak bedzie na odbloku) twardosc miesnia kure@*$@sko piękna, sprzęt śmiga narazie jak nalezy takze zobaczymy co będzie dalej pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
Sledze...
Polamania gryfu.

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
ogien daj z siebie 101 %

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Trochę o środku dla niewtajemniczonych.
X-mass to najnowszy pro hormon o wyjatkowym anabolicznym potencjale. Niezwykla sila dzialania oparta jest skladnik znany jako Estra-4,9-diene-3,17-dione lub 19-Norandrosta-4,9-diene-3,17-dione. Zwiazek ten, na drodze bardzo prostych mechanizmów, konwertuje bezposrednio w jeden z najbardziej anabolicznych sterydów, trenbolon. Estra-4,9-diene-3,17-dione jest wlasciwie nieznacznie zmienionym chemicznie trenbolonem. Wysoko anaboliczne dzialanie i uzyskane efekty sa niemal takie same jak w przypadku trenbolonu.
Estra-4,9-diene-3,17-dione to bardzo silny androgen o wysokim potencjale anabolicznym. Jako pochodna trenbolonu wykazuje charakterystyczne dla niego dzialanie. Jego stosowanie powoduje potezny przyrost masy miesniowej w krótkim czasie. Moze byc stosowany zarówno w cyklach budowania masy i sily miesni, jak i w okresie redukcji masy ciala.

Najbardziej charakterystyczne dla tego pro hormonu jest to, ze nie ulega aromatyzacji. Oznacza to, ze w organizmie nie przemienia sie w zadna forme estrogenów. Jest to bardzo istotna i pozytywna cecha. Efektem stosowania jest wylacznie beztluszczowa masa miesniowa i szybkie zwiekszenie sie sily. Brak podwyzszonego poziomu estrogenów pozwala uniknac retencji podskórnej wody. Mozna zatem spodziewac sie poprawy definicji, co czesto okresla sie jako „pociecie miesnia” czy „wyzylowanie”. Zadziwiajace jest przy tym, ze efekt jest niezwykle silny, bowiem wiekszosc srodków nie wykazujacych wlasciwosci konwertowania w estrogeny ma nieco obnizone wlasciwosci anaboliczne. Trenbolon uwazany jest jednak powszechnie za jeden z najsilniejszych srodków do budowania masy i sily miesni.

Co wiecej Estra-4,9-diene-3,17-dione nie wykazuje powinowactwa do 5-alfa reduktazy. Enzym ten powoduje redukcje testosteronu i jego pochodnych do form odpowiedzialnych m. in. za lysienie, przerost prostaty, tradzik czy przetluszczajaca sie skóre. Stosujac Estra-4,9-diene-3,17-dione nie doswiadczysz zadnego z powyzszych negatywnych dzialan. Dzieki temu Estra-4,9-diene-3,17-dione moze byc laczony z innymi pro hormonami o dzialaniu androgennym, nasilajac efekt anaboliczny bez zwiekszenia skutków androgennych.

Specyficzne dzialanie tego pro hormonu mozliwe jest dzieki dzialaniu zarówno anabolicznemu, jak i antykatabolicznemu. Trenbolon powoduje wyrazne przyspieszenie syntezy bialek miesniowych, a równoczesnie zapobiega ich rozpadowi przez blokowanie ucieczki azotu z organizmu.

Dzieki umiarkowanej androgennosci i braku powinowactwa do aromatazy hormon ten idealnie nadaje sie do budowania czystego miesnia o bardzo wysokiej jakosci. Z tego samego powodu stosowany jest w okresie redukcji masy ciala w celu utwardzenia sylwetki. Dzieki blokowaniu receptorów dla kortyzolu idealnie sprawdza sie nawet podczas niskokalorycznych diet powodujac efekt znacznej poprawy jakosci sylwetki przy zachowaniu obwodów i sily.

Ze wzgledu na niezwykle silne dzialanie produkt wymaga zastosowania podczas i po kuracji suplementów przyspieszajacych regeneracje watroby. Ze wzgledu na wysoki stopien blokowania osi HPTA zaleca sie takze kompleksowa kuracje PCT. Zazwyczaj stosuje sie Clomid polaczony z brokerami aromatazy jak ReviveT czy Attitude. Mile widziane jest zastosowanie suplementów polepszajacych dzialanie PCT jak Jungle Warfare czy Tribulus. Pozwala to na przywrócenie prawidlowej gospodarki hormonalnej po skonczeniu cyklu i zachowanie uzyskanych efektów. Dzieki zastosowaniu kompleksowych produktów kreatynowych nowej generacji jak NOZ Full Throttle i uzupelnieniu diety w bialko jak np. G-Whey, mozliwe jest dalsze budowanie formy.
Potezny potencjal anaboliczny
Wzrost beztluszczowej masy miesniowej
Niesamowite przyrosty sily
Nie ulega przemianie do estrogenów
Brak retencji wody w organizmie
Nie konwertuje do DHT
Nie wykazuje negatywnego dzialania androgennego

Od siebie, nie planuje robić zejścia - bardziej przydaje się ono sztangistom. Mozna pozostawić się samemu sobie po 6 tygodniach.
Nie planuje odbloku, no chyba, że badania wykażą blok większy niż 40 % Baza wyjściowa to 770 testosteronu. Czyli jest nieźle jak widać po gorylim owłosieniu. I nawet jak przyblokuje do 30% to i tak mam przewagę nad zwykłymi ludźmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Jendrek co ty tam miales pozrywane dokladnie? chyba triceps z tego co widac

Ogolnie sporo do zrobienia wiec powodzenia

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Na tricepsie takie tam blizny, jest wszystko ok.
Problem to mam z kręgosłupem, i dolnymi partiami pleców.
Nie wykonuje żadnych ćwiczeń w staniu.
Barki tylko unoszenie bokiem, przodem i w opadzie.
Biceps tylko siedząc i to w pochyleniu do tyłu + modlitewnik.
Plecy tylko drążek z góry, i ewentualnie w podporze ale 1 ręką i to małe ciężary.

I tak sobie myślałem, że plecy mam fajnie zbudowane. Iiiiiiii zdjęcia pokazały prawdę. Początkowo myślałem, że to tylko zdjęcia, ale żona wyjaśniła mi iż w realu też takie są. Czyli jednak nie ma zakłamań, plecy są słabe. Jednak związane jest to z tym, że bez wiosłowania i porządnych ciężarów one lepiej wyglądać nie będą. A kręgosłup i szkieletówki na ciężary nie pozwolą. Koło zamknięte. I jedyne co mogę zrobić z plecami - to wystawić je na słońce, opalić się trochę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
na kiego grzyba dzielic kap. lec standard 80/80/120/120/120. akurat pucha na 5tyg. choc pelen potencjal tego wykorzystasz jak przywalisz z 7tyg gdzies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
szkoda czasu na ten środek
lepiej kupić dobrego stacka kreatynowego+dobry booster teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Taki jestem, jak nie podzielę czegoś to nie zasnę.
Żartuję oczywiście.
3x 20mg ed fajnie mi wygląda.

Ci co mnie znają, wiedzą iż zawsze szukam najniższej skutecznej dawki.

Ale tomczers17 słowa muszę wziąć pod uwagę co do 7 tyg. Bo wiem, że chłopak się na tym zna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jendrek nei wiem jak tam na ciebie dzialaja takie rzeczy ale dla mnie najnisza skuteczna dawka (mowiac skuteczna to taka ze warto sie bawic w ten srodek) to walsnie ok 80mg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

essentiale forte,esseliv,liv52

Następny temat

FIRST! Prośba o sprawdzenie.

WHEY premium