SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

REDUKCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
instruktor na siłce do diety na mase powiedział ze moje zapotrzebowanie na dzien Kcal to 2800 (2,2g B, 1,3g T, 6g W - na 1 kg ciała )
Chciałbym ułożyć diete na mase jak mam obliczyć to? odjąć 500 kcal czy cos? jakie są proporcje które mnoże przez 1 kg ciała ?( tak jak wyżej przy masie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dobrze powiem bez nerwów NIE TEN DZIAŁ po raz 2 trening ten wklej w dziale trening dla poczatkujacych tam CI go ocenią

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Albo ze mną coś nie tak, albo nie wiem co Ty tu piszesz

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Najpierw zacznij od ułożenia szkieltu posiłków w dzienniku vitalmaxa tam też doapsujesz kaloryczność i bilans

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
gdzie znajde ten dziennik?

chodzi mi o prostę odpowiedz :

jak na mase trzeba jesc 2,2g Białka . 1,3 g Tłuszczy i 6 g wegli na 1 kg ciała nadzień to na redukcje jak to wygląda????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Ekhmmm, bądz uprzejmy i wytlumacz mi dlaczego napisales w temacie "Redukcja" skoro chcesz przybrac na masie ? I zadales pytanie "jak na mase trzeba jesc" - ja nic z tego nie rozumie. W pierwszym poscie napisales "Chciałbym ułożyć diete na mase jak mam obliczyć to? odjąć 500 kcal czy cos?" - to jst chyba logizne ze jesli chcesz przytyc to musisz dodac kcal a nie odejmowac .

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
sorki błąd w zapisie

chodzi o to ze mm obecnie diete na mase i obliczał mi ją instruktor w sposób następujący : ze moje zapotrzebowanie na dzien Kcal to 2800 (2,2g B, 1,3g T, 6g W - na 1 kg ciała )

a chciałbym diete na redukcje czy spalanie tłuszczu FAKT JESTEM SZCZUPŁY ale mam odrobine tkanki tłuszczowej na brzuchu przysłaniającą męśnie brzucha i chciałbym sie pozbyć tego...

jak wygląda dieta na redukcje jezeli na mase są proporcje takie jak wyżej to na redukcje jakie są???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
chce prostą pie

JAK OBLICZYĆ ZAPOTRZEBOWANIE KCAL, WARTOŚCI ZYWIENIOWYCH (B,T,W) NA DZIEN w diecie na redukcje a posiłki sam ułoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Ty masz tego tłuszczyku tylko na brzuchu czy na całym ciele ?

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055
tylko na brzuchu chce się pozbyć :)

Na reszcie ciała to raczej nie z reszta fote dam ;)

Jak widać z napięciem brzucha a jak na luzie i co tu zrobić żeby mieć kaloryfer i MASE (pytamłem o redukcje bo pierw trzeba się tłuszczu pozbyć zeby brzuch był)



nie jestem nie wiadomo jaki chudy gruby tez nie...tylko szczupły...ale robie mase od 2 miechów (przybyło 5 kg) ale robie tez różnorakie ćwiczenia na brzuch i teraz ABS2 od 2 tyg...

i nie moge wyrobić sobie pełnej kraty na brzuchu przyczyną jest ta tkanka tłuszczowa widoczna na zdjęciu...

mam odrobine tłuszczu mało bo mało ale wystarczy zeby zakryć mięśnie brzucha...dolne partie...

problem polega na tym że właśnie robie tą mase a kaloryfera zrobić BARDZIEJ NIE DA RADY nie czuje efektów...chodź mięśnie brzucha mocne..

CO JA MAM ROBIĆ ? IRYTUJE MNIE TEN BRAK EFEKTÓW

mam przez wakacje robić redukcje i spalanie tłuszczu bo w lato masy nie opłaca sie robic prawda ? bo ciężko w upały...

i dopiero zacząć mase robić po wakacjach???

no i załóżmy wyrobiłem sobie brzuch ale jestem dalej chudy i chce mase (po lecie jak nie ma upałów) i gdy beede cwiczył na mase i miał diete na mase i będę tył to kaloryfer też zniknie??????

czy może lepiej zrobić mase być większym i dopiero potem redukcja i kaloryfer...ale wtedy strace mase i mięśnie kosztem spalanie tkanki tłuszczowej prawda !??
wychodzi na to ze nie mozna mieć tego i tego o_O i masy i kaloryfera... o_O

zależy mi na takim brzuchu...
co tu robić ??
wkurza mnie to ze nie mam ani masy ani brzucha i jestem szczupły ... widać na focie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055


napięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 546 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1055


na luzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie wbijanie wagi

Następny temat

odchudzanie

WHEY premium