SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Równowaga przy przysiadach - sie wypieprzylem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 851
Ostatnio zaczynam trenować ze sztangą. Wcześniej obciążenie własnego ciała. Przysiady robiłem z prostymi rękami przed sobą. Bez problemów robie pełne przysiady. Chciałem zacząć robić przysiady sztangą na barkach lub przed sobą. Najpierw postanowiłem popracować nad techniką z samym gryfem i całe szczęście, bo poleciałem do tyłu na plecy. Miałem gryf na barkach. Po kilku kolejnych nieudanych próbach postanowiłem spróbować przysiady z gryfem przed sobą trzymanym podchwytem. Niestety to samo Więc pomyślałem i dałem po dwie książki pod obie pięty. Nie było problemu dałem na sztangę 20 kg i poszło lekko. Czemu mam problem z robieniem pełnych przysiadów z samym gryfem zła technika, przyzwyczajenie do robienia z rękami przed sobą? Co zrobić żeby robić pełne przysiady ze sztangą bez żadnych problemów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
To z podkładkami rób te przysiady Poćwicz na gibkościa też. Niektórym łatwiej z przysiadami, inni mają trudniej - dużo zależy od budowy szkieletu i ogólnej gibkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
szerszy rozkrok, stopy skierowane na zewnątrz
1

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
albo pochylaj sie bardziej do przodu tak by sie nie wywrocic

albo podkladaj podkladki

Generalnie nie czaje tego co napisales. Piszesz jakbys sie wywracal w ogole nad tym nie panujac. Pijany robisz te przysiady? Poprostu rob tak zeby sie nie wywracac, mamy błędniki, uzywajmy ich.

Jezeli nie opanujesz tego tak by sie nie wywracac ani razu na 1000 prob to nie zakladaj ciezaru.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6131
Mógłbyś opisać jak szeroko rozstawione masz nogi To by mogło coś wyjaśnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7878
Podstawa to prosty kręgosłup.Możesz też szerzej złapać sztangę.Klata do przodu,szeroko nogi i stopy na zewnątrz i prosty kręgosłup.Powinno pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 851
Nogi miałem węrzej niż barki. Teraz ustawiłem szerzej, stopy na zewnątrz, ale gdy mam sam gryf na barkach po pod koniec przysiadu znosi mnie do tyłu, tracę równowagę i lecę na dupsko. Gdy podłoże po 2 książki pod obie pięty (łącznie 3 cm pod każdą pięta ) to nie ma problemu. Ale na siłce jakoś tak głupio robić przysiadu z podkładkami
Poradzicie mi coś?
Dodam, że robie pełne przysiady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
jestes prowokacją?

juz doradzilismy przeciez
1

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
popracuj samymi siadami bez obciązenia z rękami w góre- tak jakbys obejmował sztange rtzymana na barkach.

jak nauczysz się techniki to załóz jakies obciązenie i stopniowo zwiekszaj.

pamiętaj o naturalnej krzywiznie.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Ja nie mogłem kiedyć utrzymac równowagi, ale od kąd zacząłem ćwiczyć łydki i mięsień piszczelowy nawet się nie zachwieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 851
Dzi trafiłem mnie w samo serce Pytam, bo nie chce się poturbować jak będę robił przysiady z cięższą sztangą.
Dzięki Don i Rodic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Podkładki pod pięty powinny rozwiązać problem

Podaj że piwo mie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakwasy na brzuch...

Następny temat

mam pytanie...?

WHEY premium