SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko - Aeroby CKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Mam takie pytanko czy jeśli nie mogę biegać z rana na czczo (szkoła) to np. jedząc posiłek o 17:00 jakim jest tuńczyk (ok. 135 g mięsa) + 25 ml olivy z olivek to o godzinie 19:00 robię aeroby (45-60 minut) i czy dobre po aerobach są orzeszki ziemne w ilości ok. 100 g ? Oraz ile po aerobach jeszcze nie jeść ?

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Po Aerobach zjedz 20-30min
Orzeszki ziemne odpuść sobie tymbardziej 100gr bo to b. dużo jak na orzechy...lepiej włoskie...
Jedząć o 17 i aeroby o 19 Jak najbardziej może być...chociaż najlepiej po siłce albo na czczo rano

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
a więc jeszcze małe info ja staram się ogólnie prowadzić dietę możliwie najtaniej z powodu braku kasy, i tak kieszonkowe przeznaczam na dietę ( no w sumie matulka pomaga) tak więc nie wiem ile te włoskie orzechy kosztują bo u mnie ziemne są tanie jak barszcz... to może lepiej zjeść chudy twaróg 20-30 min. po aerobach ?

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
z tego co wiem to na CKD godzina aerobow nie ma znaczenia bo i tak w miesniach nie ma glokogenu. organzim od razu bierz sie za tluszcz. tak wyczytalem gdzies z odpowiedzi qazara.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
hmm mi się wydaje że orócz białka (chudy twaróg) powinieneś też zapewnić tłuszcze...wiec może łyknij dwie łyżki oliwy zamiast orzechów i styknie :)

Twaróg też zjedz...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
znacznie lepiej bedzie zjesc tunczyka z oliwa.Orzechy maja wegle wiec raczej na noc nie polecam.
Ja sobie robiac aeroby naczczo,po nich jadlem serek biały z oliwa i garsc orzechow arachidowych i wogole dietke mam ok i jakies 1-1,5% fatu pojechalo w tydz.

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
dobra siekne sobie twarożek z olivą z olivek przyprawiony i wrzuce kilka orzechów

dzięki łapcie soga.

Aha możesz przytoczyć z tym spalaniem tłuszczu na ckd ten fragment ? Oznacza to, że spalanie tłuszczu nie zaczyna się po 15-25 minutach tylko odrazu ?

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
a może nie chodziło o tłuszcz ustrojowy ?

Dobra mykam jak będe to poczytam dalsze sugestie.

Zmieniony przez - disik w dniu 2005-04-14 17:49:36

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a więc...jak jesteś na diecie z węglami to w mięsniach odstawia się glikogen który jest energią...i trzeba cały glikogen wyczerpać żeby się zaczął spalać tłuszcz...dlatego polecane są Aeroby po siłowni (wyczerpuje glikogen) albo na czczo kiedy też mamy znikomy wspomniany glikogen a jeśli jesteś CKD twoją energią jest tłuszcz...czyli odrazu go spalasz ćwicząc na siłowni albo uprawiając Aeroby:)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
no i wszystko cacy.

A co myślisz o wypiciu 30 minut przeda aerobami 0,5l wody o temp. 4 C
rzekomo przyspiesza metabolizm o 30% w ciągu najbliższej godziny/

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wode powinieneś pić również w czasie aerobów (wiem że czasem to nie możliwe) pewnie możesz wypić...nawet 5-10 min przed aerobami...20-30 minut przed aerobami polecam najlepszy naturalny wspomagacz spalania fatu czyli
KAWA + łyżka cynamonu i imbiru :) Sam byłem na CKD więc wiem że daje powera ;)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warzywa

Następny temat

pierwsza dieta do oceny

WHEY premium