SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD + Białko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcicałem sotosować dietę CKD i do tego pić 80% białko po treningach w dni treningowe i codziennie na noc. Co o tym sądzicie? Mam 18 lat waże 86kg i mierze jakieś 183cm. Mój tydzień wygląda następująco:
Poniedziałek: siłownia
Wtorek: Wf w szkole
Środa: wf / siłownia
Czwartek: brak
Piątek: siłownia
Zależy mi na zrzuceniu tłusczu bez utraty masy mięśniowej. Trening na siłowni to na początku aeroby, a później rzeźba na przyrządach. Mam zamiar dorzucić codziennie rano jakieś aeroby. Proszę o radę, czy jest to odpowiednia decyzja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ale to ze pijesz wpc nie ma nic do diety ckd,ilosc bialka na ckd to 2,2g na kg wagi,tak ze luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dzięki mam jescze jedno pytanie, w Twojej diecie jest napisane żeby spozywać 30g ww czy to się tyczy tylko osoby ważącej 75kg czy ogólnie? Tak samo z tłuszczami bo próbuje wypełnić tabelke z linka którego podałeś w swoim poście. Jeżeli byłbyś tak dobry to napisz mi co mam wpisac w rubrykach "ilość ww na kg masy" i "ilość tłuszczy na kg masy", z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
30g ww odnosi sie do kazdego ,w tabeleke wpisz wartosc 0,3 g natomiast w tabelke tluszczy wpisuje tyle gr tluszczu na kg wagi ile wynika z twojego zapotrzebowania kalorycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzięki :) później wkleje diete i dam do oceny. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli ktoś ma pod ręką linki do przykładowych diet CKD to bardzo proszę o linki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
qazar znowu przejoł inicjatywe za fachowość w tym temacie naleza mu się brawa

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dajcie jeszcze pomysł na jakies posiłki ktore moge zjeśc w szkole (ryby do szkoły nie wezme), co polecacie? W szkole jestem zazywczaj od 9 do 15. Rano zjem tuńczyka,otręby, oliwe i odżywke białkową. Po szkole kurczaka z ryżem albo bez niczego. Przed treningiem otręby, tuńcyzka/maklere, oliwe z oliwek. Po treningu tuńczyka, otręby i znów białko. Dajcie pomysły na dwa posiłki które moge przygotować sobie do szkoły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Mase

Następny temat

papierosy a siłownia

WHEY premium