SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie planu...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Ja bym trenował od największych do najmniejszych mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Igor, miałem na myśli nieco inne splity, bo w popzednim poście podzieliłeś to tak jakbyś miałrobić splita raz na tydzień....
przykladowe treningi: https://www.sfd.pl/Gotowe_przykłady_treningów_[mini_art]-t782085.html

system wyglada tak: t-t-w-t-t-w-w
t- dzien treningowe
w-dzień wolny od treningu( "siłowego")

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
QUEBLO już sprawdzam

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
To ja zadam takie pytanie w temacie Igora. Na miesiące marzec-kwiecień-maj będę musiał odpuścić treningi sw z powodu matury. Chciałem robić splita 2xtyg. Trening 6 razy w tyg planowałem. Coś takiego:
1-klata,barki,tric
2-nogi,brzuch
3-plecy,biceps
4-wolne
i znów 1,2,3.
Nie byłoby to zbyt częste? Organizm da radę się zregenerować. Jestem przyzwyczajony do 6 treningów w tyg. Tylko nigdy splita nie robiłem i nie wiem czy tak może być bo nigdy nie bawiłem się w trening dzielony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
COŚ TAKIEGO WYSZŁO


PLAN:

PONIEDZIAŁEK:

KLATA:

-POMPKI NA 3 KRZESŁACH - 12/10/10/8
-DIPSY - 4serie
-POMPKI Z NOGAMI WYŻEJ - 4serie

TRICEPS:

-POMPKI TYŁEM - 2serie
-POMPKI WĄSKO - 2serie

BRZUCH:

-SPIĘCIA - 30-20-10
-NOŻYCE 3X30
-UNOSZENIE KOLAN W ZWISIE 3x20


WTOREK:

NOGI:

-PRZYSIAD NA 1 NODZE 12-10-10-8
-WYKROKI 4X10
-ŻURAW LUB ZWYKŁE PRZYSIADY 4x12
-WSPIĘCIA NA PALCACH 4X20

BRZUCH TO CO W PONIEDZIAŁEK




CZWARTEK:

BARKI:

-POMPKI W STANIU I CO DALEJ TO NIE WIEM...

BICEPS:

-PODCIĄGANIE PODCHWYTEM 3s
-LAFAYOWE PODCIĄGANIE PODCHWYTEM 3s


PIĄTEK:

PLECY:

-PODCIĄGANIE NACHWYTEM 3serie negatywy
- Inverted rows 3serie
-I może podciąganie podchwytem 2s na koniec?

BRZUCH RÓWNIEŻ JAK W PONIEDZIAŁEK I WTOREK


CO TU POZMIENIAĆ ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Pewnie jest źle że partia ćwiczona raz na tydzień tylko ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Dużo osób tak ćwiczy i daje im efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ta, ale nie jak sie zaczyna trening, tzn można ale mało co da, nawet świetnie ułożony.

Miałeś sprzęt, sprzedałeś, a teraz musisz kombinować - raz plyometryka (co i tak jest bez sensu, bo nie ma bazy siłowej), teraz znowu trening 4 razy w tygodniu który zaczniesz za dwa tygodnie...... Nic nie będę pomagał, bo nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
@up
true story bro
po tym treningu ktory moze bedzie trwal z 2 tyg bedzie gimnastyka od sommera, potem znouw cos innego
Igor, nie dziw sie ze ja po Tobie cisne i inni, bo naprawde co tydz zmieniasz zdanie i zaczybaswz co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
za 2 tyg, bo wyjeżdżam na ponad tydzień, coś w tym dziwnego jest ? Nie lubię ćwiczyć z obciążeniem o czym przekonałem się już wiele razy... Dlatego pogoniłem hantle, ok ciskajcie po mnie... Specjalnie dla plyo, zapisze się na siłownie ale tylko i wyłącznie dlatego.

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taśmy i mocowanie do nich dla treningu brzucha wznosy nóg

Następny temat

czy to wystarczy?

WHEY premium