SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
wole dać mniej za pewny skład, niż więcej za dodatki typu glutamina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 632
zresztą umnie cena np dobrej filmy bialka nie rozni sie praktycznie cenowo od jakiejs tanszej firmy moze max 5 $ to niema co oszczedzac :P i z tego co pamietam ceny odrzywek na polskim rynku byly z kosmosu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Najlepiej zawsze brać sprawdzone przez siebie, poparte badaniami suple pewnych firm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
No wiesz, dla mnie 15 zł różnicy to ogrom, bo nie zarabiam, jestem na "garnku". I na suple pozwalam sobie sezonowo lub wtedy kiedy wpadnie okazyjnie jakaś kasa, bo nie ma roboty nawet przy roznoszeniu ulotek... Dla mnie ważne by było tanio i dobrze. Czasami nawet te drogie produkty posiadające z dupy renomę są oszukane. Tak jak w przypadku jakiegoś izolatu z GN (55+-%). Śmiech na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 632
tylko niewiem dlaczego... suplementy w pl sa az tak drogie ... produkty zagraniczne to wogole ceny z kosmosu a nie wiem dlaczgo. Ja chodze do polskich sklepow i musze przyznac polskie produkty tansze niz w polsce jak to mozliwe ... niewiem jak oni to robia ... a w pl musi byc wszystko drogie taki rzad ... nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Też tego nie rozumiem, ale przyszło tak żyć, to się człowiek przyzwyczaja z braku wyboru...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
jak poszukacie to i BCAA z Hi Teca znajdziecie po 49zł BCAA z SFD nie jadłem wiec sie nie wypowiadam, z forum znam tylko same dobre opinie wiec mysle ze mozesz smiało brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
MajkelTSW gdzie masz takie tanie bcaa z hiteca?;-P

w PL faktycznie suple drogie, a zresztą zarcie tez cały czas wgóre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ta. Niech jeszcze euro wejdzie, ceny zmianą ulegną a płace nie . Ale nie robię offtopu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie kreatyny tylko w dni treningowe ?

Następny temat

JAKI GAINER DO 200ZŁ?

WHEY premium