SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Kreatyne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Witam. Mam kilka pytań na temat Kreatyny.
Swoją przygode z siłownią zacząłem 9 Miesięcy temu (Mam 15 lat). Zastanawiałem się ostatnio nad kupnem Kreatyny, tylko nie bardzo wiem jaką kupić.
I pare moich pytań:
-Czy Kreatyna da mi efekty, a po zakończeniu cyklu niebęde miał "spadku"?
-Czy w moim wieku branie Kreatyny jest niewskazane?
-Jeśli już kupować Kreatyne, aby mieć jak najwiekszy efekt, jaki "transporter" do Kretyny kupić? (Najlepiej konkretnie doradźcie co kupić)

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Nie jest powiedziane ze w wieku 15 lat kreatyna jest niewskazana, ja sam bralem w takim wieku i bylem zadowolony. Transporter do kreatyny jest niepotrzebny, a co do spadkow jak bedzie dieta to ich nie bedzie


zdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Może i niejest potrzebny, ale zależy mi na jak najlepszym efekcie. A co do diety to niemam bladego pojęcia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko zależy od podstaw jakie 'wypracowaleś" tzn. od jakości odżywiania, treningu, ogólnej regeneracji, techniki jaka opanowałeć- bo bez niej trening jest "syzyfowa pracą"./bez tych powyzszych elementów praca kreatyny także taka sie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
@michal09 - Jaką kreatyne mi polecasz? Jaką Ty brałeś w moim wieku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39
ja bym na twoim miejscu jeszcze pocwiczył na sucho,ale jak chcesz to bierz :D kreatyna działa na zasadzie zatrzymanie wody w organizmie i co prawda efekty sa niemal natychmiastowe przy dobrym treningu( masa, albo raczej pseudo masa idzie po kilku dniach i sila tez )ale musisz sie liczyc ze spadkami po zakonczeniu kuracji, szczegolnie jesli bedziesz przeszadzal z %%%. jak chesz miec lepsze efety to wez dekstroze jest stosunkowo tania a zwieksza działanie kreatyny. Pamietaj o diecie to podstawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Monohydrat vitalmaxa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1630
Jeżeli chodzi o % to nic niebędzie :) . Chce mieć jak najlepsze efekty. Ale chodzi mi o konkretną kreatyne i transporter. Byłbym wdzięczny jeśli podasz mi link do Kretki jaką kupić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39


tauryna lub efedryna jako transporter. co do kratyny...to kazdy ci poleci inna.monohtdrat kreatyny OLIMP w proszku jest ok. trudno powiedziec czy jest najlepszy czy tez nie, ale na pewno jest niezly,ale jak kupisz inna to tez zapewne bedzies zadowolony. efekty sa podobne. co do brania tez jest szereg mozliwosci.ja bym proponowal 5g przed i po treningu. w dni nietreningowe miedzy posilkami. Unikaj nadmienej ilosci tłuszczów,kofeiny. POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ogólnie nie poleca się dla osób w Twoim wieku kreatyny, nie wykazano negatywnych skutków, ale przeprowadzono znacznie mniej badań, które mogłby wskazywać na ewentualną szkodliwość suplementacji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw do oceny !!

Następny temat

NitroBolon2 super vip 350g.

WHEY premium