SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Horse Power

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Mam pytanie, planuję zakupic po świętach Horse power.
Nie mam pojęcia jak to dawkowac, żeby 1 kg starczył na cały cykl. Jest to moja 1 odżywka, wiek 14 lat, waga 76-78kg Proszę was o odpowiedź co i jak, z góry dzięki ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
daj sobie z tym spokój w tym wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Właśnie takiej odpowiedzi niechciałbym usłyszec ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
ale taka uslyszysz, to nie wiek na suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
za młody jesteś człowieku ogarnij sie wiem ze chcesz być duzy i wogóle ale to jeszcze nie dla ciebie w tym wieku wogóle nie powino sie cwiczyć a co dopiero brać odrzywki... ale i tak pewnie zrobisz jak chcesz ale zobaczysz jak dorosniesz bedziesz pukał sie w głowę i mówił" ale byłem głupi" ale to juz twoja sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402550
a trenujesz juz w ogóle czy masz zamiar dopiero zacząć??
poczytaj najpierw troche,zdobądź wiedzy, poznaj swoje ciało, naucz sie trenować, wprowadż w życie prawidłowe nawyki zywieniowe i dopiero wtedy weź się za suple.

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-12-10 21:21:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
1 miarka 30min przed treningiem , 1 po treningu (lub rano, ewentualnie rozdrabniajac sie po 0,5 porcji rano i po treningu)

w dni wolne 1 rano

pucha za mało na cykl rozsadny, bo starczy pewno na ok .4tyg a to krotko jak na kreatyne , cos bys dokupił i byloby ok , np. jakas wolną forme, albo druga puche hp


nie bede prawił morałów, jak koledzy wyzej - chociaz sie z nimi zgadzam w 100%
ale z doswiadczenia wiem,ze i tak to zjesz, wiec masz odp. na swoje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
za młody jestes jeszcze na takie odzywki.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
Ok powiem wam tak, przygode z siłownią mam juz około pół roku, przez ten czas siła skoczyła masakrycznie i masa, z 62 kg na obecne 78kg, wszyscy mówią mi, że mam gena, chcem to wykorzystac, jakby ktoś sie pytał wzrost 182-183 cm, nie chcem byc "Duży" na to jeszcze czas, cel tego cyklu to siła, licze na jakies 10-15 kg na ławce prostej, bo chcem dobic do 100kg na klatke ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
idz pograj w pilke lepiej a nie za chemie sie bierzesz.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
jak Ty na starcie bierzesz się za suple "z górnej półki"
to co będzie za rok?pewnie już meta?
14 lat to Ty powinieneś sobie trenować rekreacyjnie,nie forsować się
zapewne i tak podstaw treningowych nie masz opanowanych ,nie wspominając o dietetycznych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspomożenie dietki suplementami - pomoc w skompletowaniu

Następny temat

Co do monohydratu

WHEY premium