SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do was

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam :D
wiec zaczne od poczatku jestem jeszcze na diecie masowej i treningu do połowy marca :D moj wzrost to 178 waga 80 :D za pare miesiecy lato a ja na temat zerzby niemam pojecia... moj cel to wyrzezbienie brzucha wiec pytanie dowas... co i jak powinienem robic i od kieby by pogodzic cwiczenia na siłowni z zezba brzucha prosił bym o wasze wypowiedzie i linki byle by na temat :D
dzienki pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dużoś napisał

to ja doradzę; trenuj w dalszym ciągu na masę a odżywiaj sie na rzeźbę; coś zawsze z tego będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 138 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
proponuje trening aerobowy..mozesz robic go przy okzaji cwiczen silowych.Jak juz znudza ci sie aeroby wejdz na interwaly, wyzsza szkola jazdy.i do tego dieta w proporcjach bialko:weglowodany: 1:1

pozdro

go hard...or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
Przedewszystkim musisz spalic tluszcz z brzucha, gdyz nawet najwieksze miesnie robione przy treningu na mase moga byc niewidoczne. Zaczynaj trening od dolnych partii miesni brzucha, duzo powtorzen, krotkie przerwy no i dieta oczywiscie. pozdrawiam

sylwetka musi byc:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
dobrze ok ja to wysztko rozumiem :D tylko powiedzcie mi jak ułozyc sobie plan treningowy na redukcje? i kiedy aeroby przed czy po treningu? chodzi mi oto jak to sobie poukładac wszystko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
wykonuj sobie aeroby 3 razy w tygodniu w dni nietreningowe najlepiej z rana od 30-60 minut tak by sie zabardzo nie meczyc.

sylwetka musi byc:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
dobrze w pozadku a co z tym moim treningiem? brzuch cwiczyc na treningu czy przy aerobach bo dalej niewiem? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
brzuch cwicz raz w tygodniu intensywnie, a do tego 3 razy aero:D Efekty powinienes widziec bardzo szybko. Ja cwicze brzuch raz w tygodniu i 2 razy aero robie i naprawde widac efekty;] pozdro

sylwetka musi byc:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a jak trenujesz teraz; bo trening "na rzeźbę" nie musi znowu aż tak radykalnie róznic sie od tego "na masę"
zalezy to od założeń, od dodatkowego wysiłku, od diety itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 766
ja np cwicze teraz na mase;]

sylwetka musi byc:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi treningi a ilosc powtórzen!

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium