SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Panowie i Panie mam do was pytanie !

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Witam...Chodzi o to że jedno biodro bardziej mi odstaje nic drugie..mowiac inaczej jest jedno wieksze a drugie mniejsze...Jest to najprawdopodobnie spowodowane tym ze ponad pół swojego życia spałem na jednym boku, kotry obecnie mam mniejszy niz drugi..I tu pytanie do was
moi drodzy...Jakie ćwieczania korekcyjne moge wykonywac aby zlikwidowac tą "małą"(moze wielka) wade ? Tylko nie mowcie ze mam isc do lekarza bo bylem z 5 lat temu w tej sprawie i mialem sie zapisac na cwiczenia korekcyjne..ale Bylem tylko z 3 razy i nie chcialo mi sie chodzic..
Prosze o odpowiedzi nagradzam SoGaCzAmI !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8029
Hehe, skoro nie chciało ci się chodzić na ćwiczenia korekcyjne, to skąd wiesz czy znajdziesz chęci żeby teraz ćwiczyć??
Ale tak na serio mogę ci poradzić, żebyś w takim razie pracował na gibkością obręczy miednicznej. Wszelkiego rodzaju krążenia biodrami stojąc, krążenia biodrami w zwisie na drążku. Poza tym przy wszelkich ćwiczeniach staraj się równomiernie obciążać miednicę, tak żebyś nie pogłębiał dysproporcji.
Poza tym możesz przejść się do instruktora od ćwiczeń korekcyjnych, może on jak zobaczy twoją wadę postawy to coś ci jeszcze poleci.

War is the only proper school for a surgeon.

Primum non nocere.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 221 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6547
odpowiedz Ci jedno co ci na pewno pomoze. Śpij na drugim boku

"Kulturystyka jest sztuką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
5lat temu to troche duzo... ale jak nie chcesz isc twoja sprawa. Ja Ci moge powiedziec ze nikt lepiej Ci nie poradzi jak Gallanonim podbij do niego.Pozdro

Zmieniony przez - Gawcio w dniu 2006-01-03 20:17:51

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Jeśli olewałeś ćwiczenia za małego, to teraz bedzie cięzej to skorygowac. Będąc dzieckiem masz słabsze stawy, kości itd więc łatwiej skorygować.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Nom hehe moja wina że wtedy nie chodziłem..No spie spie na drugim boku z 3 lata...caly czas proboje jakos to skorygowac...Ale potrzebowal bym konkretnych cwiczen...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 dniowy plan treningowy !!!

Następny temat

Posba o pomoc

WHEY premium