SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do MARIO

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
Witam.
Chciałem zapytać i dowiedzieć się więcej informacji na temat treningów podkręcających metabolizm.
Wyczytałem o dwóch:
-HIIT
-TABATA

O HIIcie powiedział mi już Giszman, ale mam kilka pytań odnośnie Tabaty, czy ten trening byłby dobry dla kogoś z wolną przemianą materii oraz z jaką częstotliwością najlepiej w ciągu tygodnia można go wykonywać???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Dzięki !!!!!!!!
Trening serca-serce jest mięśniem jak każdy inny.Trzeba o nie dbać.Każdy rodzaj wysiłku to już jest bodziec do zwiększania jego aktywności.
Wydolność w sportach walki jak i w sportach wytrzymałościowych jest bardzo ważnym aspektem-stąd treningi na jej podnoszenie są niezmiernie ważne.

Zmieniony przez - MARIO w dniu 2012-08-20 12:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Zacznij od 1 sesji w tygodniu. Większość osób i tak zaleca wykonywanie tabaty raz w tygodniu, ja natomiast robiłem nawet 4-5 sesji w tygodniu. Wszystko zależy od wytrenowania.

Redukujesz do bardzo nieskiego BF czy po prostu chcesz zrzucić trochę kg?

Ja się wtrąciłem, ale mam nadzieję, że Mario również odpisze :)

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
King_Odin dzięki za odpowiedź, chodzi mi o zrzucenie paru zbędnych kg, rozmawiałem już z Giszmanem na ten temat, ale treningi i porady jakie razem uzgodniliśmy nie dały większego efektu, dlatego zacząłem dalej szukać, planuję zrobić Tabatę w piątek, żeby dla pewności jak mnie połamie ( xD ) móc później chwilę odpocząć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Daj znać jak z ta TABATA Ci pójdzie, mam nadzieje że pomoże,ale moim zdaniem problem tkwi w diecie,za mało posiłków i za mało białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
o wzmiance na temat Tabaty dam znac w piatek, a powiedzcie mi co sadzicie o takiej wedlug mnie dziwacznej rozpisce dawkowania Thermo Crush'a???
3x3 kapsulki podczas posilku, czy to nie za duzo??? Przeciez taki CleanBureXin ma w rozpisce o ile mnie pamiec nie myli 2x2..??
Jak to oceniacie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Pozwólcie,że się podłącze do tematu. Ogólnie interesuje się sztukami walki,sam trenuje jestem ciekaw jak Mario wygląda Twoje odżywanie? Bo wiem, że nie szczędzisz wytrzymałościowych treningów, które pewnie są bardzo wyczerpujące, trenowanie 2x dziennie itp. Jestem ciekaw jak mniej więcej wygląda odżywianie/dieta przy takim trybie pracy? Nie odczuwasz czasami przemęczenia/przetrenowania? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

" the journey is what brings us happiness not the destination "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Jeżeli HIIT nie przyniósł rezultatów zdecydowanie szukałbym błędów w diecie, pamiętaj że to ona jest najważniejsza, jeżeli jej nie uporządkujesz nie zrobisz większych rezultatów z żadnym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Witam dopiero teraz się uaktywniam po krótkiej przerwie na forum-zgrupowanie.
Solideus - Giszman rzucił słuszną uwagę odnośnie diety,posiłków i pwpływu na przemianę materii.jeśli chcesz robić tabatę to proponuję dwa razy w tygodniu na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Solideus przeanalizuj posiłki ,płyny-szczególnie wodę bo tam gdzieś może być hamulec Twego metabolizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
Na chwilę obecną po ciężkich treningach bjj + odżywce węglowodanowej MaxCarb czuję się jakby trochę lepiej, zobaczę czy do końca tygodnia waga ruszy z miejsca, a tabate polecasz robić wieczorem, czy jakoś w trakcie dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Mario a odpowiesz na moje pytanie?

" the journey is what brings us happiness not the destination "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Siłowy

Następny temat

17 lat - suplementacja. Pomoc i rady.

WHEY premium