SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do MARIO

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Śniadanie standardowe:owies,suszone owoce,jogurt naturalny,omlet,brązowy banan,jajka.
Obiad:ryż,ciemny makaron aldente,kasza,soczewica,zielenina w różnej postaci,drób,ryby,wołowina.
Kolacja:zielenina z białkiem:tuńczyk lub inne ryby,drób,jajka,biały ser,strączkowe.
Przekąski:owoce,baton energetyczny,pumpernikiel z masłem orzechowym lub miodem,orzechy.
Oliwa+czosnek
Suple:SteroXpack,VitalXack,LipoXpack,GH Turbo włączyłem niedawno i czuję się po nim znakomicie zregenerowany,Isolat białka,booster,l-karnityna,Glukozamine Sport Complex,BCAA Turbo Jet,Vitargo,Fuel Energy i Red Faster w zależności od stopnia dyspozycji przedtreningowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
Na razie zleciało 1,5kg, mógłbyś napisać jeszcze jakieś ćwiczenia które stosujesz albo stosowałeś typowo wytrzymałościowe ale takie co przy okazji metabolizm nakręcają??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Wszelkiego rodzaju tzw."Tempówki".Mogą być biegowe jak i na sali.Jeśli nie boisz się ryzyka kontuzji to wrzuć dodatkowo grę zespołową:futbol lub koszykówkę.Oczywiście jak masz ekipę,do której się można przyłączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 284
W piłkę nożna gram prawie zawsze w szkole na wfie, w poniedziałki i wtorki, dochodzą do tego jeszcze treningi siłowe w domu na ławeczce ze sztangą, chwilowo zrezygnowałem z bjj, ponieważ ciężko chorowałem i przez 3 tygodnie praktycznie nie wychodziłem z domu. Choroba chyba mnie tak zmieniła, i mój metabolizm jakby się ustabilizował i wrócił na normalne obroty, wcześniej wydawało mi się że mam problemy z trawieniem i czułem cały czas uczucie ciężkości, nie ważne co zjadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39442
Mario czy w swoim planie treningowym uwzględniasz siłownie? jeżeli tak to czy jest to typowe FBW czy może jakaś wytrzymałośc siłowa itp?

" the journey is what brings us happiness not the destination "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Na różnym etapie przygotowań są różne treningi siłow.Siłę budujemy od statycznej do dynamicznej.Oczywiście nie może się zapomnieć również o wytrzymlosci siłowej i treningu siły ukierunkowanej.W sportach walki mamy różne rodzaje wysiłku i przemiany energetyczne stąd trzeba być przygotowanym kompleksowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6218
Cześć Mario mam pytanie co wiesz na temat "treningu serca" Bo bardzo długo trenuje SW ale nie wiem czy sie z tym spotkałem.

Jeśli pomogłem SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Mariusz, wszystkiego najlepszego!

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Dzięki !!!!!!!!
Trening serca-serce jest mięśniem jak każdy inny.Trzeba o nie dbać.Każdy rodzaj wysiłku to już jest bodziec do zwiększania jego aktywności.
Wydolność w sportach walki jak i w sportach wytrzymałościowych jest bardzo ważnym aspektem-stąd treningi na jej podnoszenie są niezmiernie ważne.

Zmieniony przez - MARIO w dniu 2012-08-20 12:41:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Siłowy

Następny temat

17 lat - suplementacja. Pomoc i rady.

WHEY premium