SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do Dietetyka SFD (TV SFD)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3073
jak to jest właściwie z suplami na ochronę stawów - glukozaminą szczególnie, czy warto to w ogóle brać, czy na przykład wystarczy galaretki wcinać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 326
W przypadku dużej redukcji (przykładowo ze 130 na 100kg) w stosunku do jakiej wagi obliczamy rozkład BTW? W sensie, jeżeli np. zakładam 1g tłuszczy i 2g białka na kg ciała, to powinienem przyjąć rozkład BTW 260/130/ww czy 200/100/ww?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3155
Co jest najbardziej istotne w diecie, czy możemy pozwolić sobie czasami pozwolić na odrobinę odbiegnięcia od diety :) ogólnie masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 368
A ja mam pytanie jak to jest z tymi końcówkami bananów?

Co tam w nich siedzi, że są niejadalne bo wszyscy wywalają, a nikt nie wie do końca dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Jak wysoko kalorycza dieta i ćwiczenia siłowe wpływają na ciśnienie tętnicze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Jak to jest z tym dziennym bilansem? Chodzi mi głównie oto czy jest ważne aby jeść 5/6 posiłków czy bez różnicy jeśli zjemy te 4 posiłki ale większe. Oczywiście zakładając ,że w tych 4 posiłkach spełnimy 100% zapotrzebowania kalorycznego oraz BTW będzie się zgadzało
I może jeszcze pytanko w jakich przypadkach ta metoda się sprawdza, w jakich niema całkowicie sensu
Pozdrawiam.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5137
Pytanie może proste, ale chciałbym uzyskać odpowiedź na nie od eksperta.

Co najlepiej zjeść przed półtora godzinnym treningiem siłowym, o dużej intensywności, i na ile przed. Tak by podczas treningu nie czuć dyskomfortu wywołanego przez żołądek, przy czym móc cieszyć się pełnią sił.

Dziękuję.

Zmieniony przez - Baniol271 w dniu 2012-11-25 21:50:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już zadawałem pytanie , ale zadam jeszcze :
1. Wracam do pierwszego pytania które zadałem , a mianowicie chodzi o to jakie produkty najlepiej wliczać. Więc skoro ja chcę wliczać tylko białka zwierzęce , węglowodany np : makaron/ryz i tłuszcze oleje/awokado to mogę bez problemu stosować taką dietę i w ogóle nie wliczać np : białka z makaronu itd.
2. Jeśli zaczynamy dietę to wiadomo trzeba ustalić sobie kaloryczność taką , żeby nasza waga została utrzymana i później w zależności co jest celem podbić lub zmniejszyć kcal. Dam taki przykład o co mi głownie chodzi. Pierś z kurczaka : w 100 g ma ileś tam kcal b/t/w , ja z tego potrzebuję tylko białko i teraz czy mam wliczyć do kaloryczności ile kcal ma 100 g piersi czy białko które zawiera te mięso pomnożyć przez 4 kalorię (1gb/4kcal)?
3. BCAA - ile g/10kgmc powinno się brać?

Zmieniony przez - loozak93 w dniu 2012-11-26 12:00:28

Zmieniony przez - loozak93 w dniu 2012-11-26 12:02:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Coś słaby dźwięk wam wyszedł w tym filmiku, mam słuchawki na maxa a ledwo słysze co mówi faftaq
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztanga do przysiadow

Następny temat

ile centymetów na obciążenie

WHEY premium