SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania o ACT

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 537
Witam
Od jakiegoś czasu czytam już to forum. Robię też odtłuszcanie, najpierw była dietka i rowerek, teraz dołożyłem też siłownie. Jako początkujący wybrałem trening ACT i mam do niego parę pytań:

1. Czy w pierwszy i drugim obwodzie musze robić te same ćwiczenia n.p. w jednym obwodzie na triceps robię: WYCISKANIE “FRANCUSKIE" JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE, a w drugim WYCISKANIE „FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU.
Czy to jest dopuszcalne?

2. Czasem potrzebny przyrząd jest zajęty czy mogę czekac az się zwolni? Czy lepiej przeskoczyć do nastepnego ćwiczenia i potem wrócić?

3. Czy takie przymusowe przerwy 2-3 min pomiędzy psują efekt?

Dzięki za odpowiedź (z góry)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
1. Czy w pierwszy i drugim obwodzie musze robić te same ćwiczenia n.p. w jednym obwodzie na triceps robię: WYCISKANIE "FRANCUSKIE" JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE, a w drugim WYCISKANIE "FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU.
Czy to jest dopuszcalne?
TO NIE SA TE SAME CWICZENIA

2. Czasem potrzebny przyrząd jest zajęty czy mogę czekac az się zwolni? Czy lepiej przeskoczyć do nastepnego ćwiczenia i potem wrócić?
TAK AZ SKONCZY SERIE

3. Czy takie przymusowe przerwy 2-3 min pomiędzy psują efekt?
KTO CI KAZE ROBIC PRZERWY?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat18564/ czytales?

Olej wczesniejsza wpowiedz zle cie zrozumialem hehe

1 nie

2 jw

3 tak

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-06-13 09:43:40

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 537
Dzięki za stary za zainteresowanie, naprawdę fajnie, że ktoś pomaga "zielonym".
Skorzystałem z twojej rady i przeczytałem wskazany post do końca. Wczesniej przeczytałem tylko 1 stronę.
Na moje pytanie: "Czasem potrzebny przyrząd jest zajęty czy mogę czekac az się zwolni? Czy lepiej przeskoczyć do nastepnego ćwiczenia i potem wrócić?"
odpowiedziałeś: jw. czyli ---> nie, to znaczy, że stac i czekać, przeskoczyć ćwiczenie i wrócic później czy też zrobić inne ćwiczenie na tą samą grupę. Jak sądzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Czekasz az koles serie skonczy i mu sie wpierdzielasz na chama :]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

taki plan

Następny temat

problem !!

WHEY premium