SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Michala/Michael-wszytskie sprawy

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Matth3w
Nie zdążyłem dopisać:

Przed snem polecasz też jeść warzywa?
Z tego co wiem to po treningu najlepiej np wypić odżywkę białko + węglowodany np carbo i po jakiejś około 1 godzinie można zjeść posiłek z warzywami co o tym sądzisz?


warzywka jak najbardziej z Proteinka ma sie rozumiec (blonnik + Proteina) na lepsze przyswajanie. Sa i tacy co mieoa ze nie jest to dobre przed treningiem lub po. To jest tylko i wylacznie ICH TEZA bo wszysteko co piszemy jest TEZA nic nie jest na 100% dla LUDU ...wiec pamietaj o tym.
Nawet jak wiezmiesz warzywka o wyzszym GI nie poiwnno byc problemu z insulinka w ogranizmie ale raczej staraj sie bazoawac jak najwiecej w ZIELONYCH warzywach polecam soczek z zielonych warzyw + proteina Izolacik bez smaku bez barwnikow itp. do tego wegle np zmielone otreby przed treningiem i morzesz jeciec :). Po terningu morzesz zapodac warzywka o wiekszej ilosci cukrow. Wszystko zalezy DUZO od rodzaju treningu i celu jaki masz przed soba

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
Michał miałeś rozbić temat oczyszczania organizmu z toksyn co ty tam ciekawego nasz na to itd i nic takiego konkretnego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
Michal czy Robert ma jakies problemy z plecami ? Dziwi mnie ze zawsze plecy robi na maszynach a wogole nie na wolnych ciezarach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Michał jak wygląda trening robeta ale ten aerobowy?
ile razy w tyg i jaki rodzaj i czas?


AEROBY zeroooooooo :)

Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2011-12-29 03:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
gdzie ten cały sklepik :)

ODPOWIEM ZA KILKA DNI:)

Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2011-12-29 03:09:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michał Co sądzisz o spalaczu Hot Body Xtreme ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
PTRQ_93
Michal czy Robert ma jakies problemy z plecami ? Dziwi mnie ze zawsze plecy robi na maszynach a wogole nie na wolnych ciezarach .


Nie ma problemow. Sam staram sie uzywac tesz wyciagow i malo co robie na wolnych ciezarach i jakos slabych plecow i mysle malych nie mam.
Pozatym Robert tez uzywa tez wolnych ciezarow.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
artur88xc
Michał miałeś rozbić temat oczyszczania organizmu z toksyn co ty tam ciekawego nasz na to itd i nic takiego konkretnego nie ma


bedzie bedzie swoim czasie :) nie obiecuje tylko mowie ze bedzie musze miec jakies produkty wpolsce by nie byc goloslownym. bo potem jak cos mowie to mnie scigacie gedzie to kupic.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
PTRQ_93
Michal czy Robert ma jakies problemy z plecami ? Dziwi mnie ze zawsze plecy robi na maszynach a wogole nie na wolnych ciezarach .


z tego co wiem to nie , a moze dlatego ma mniejsze plecy ......i jest to jego jak gdyby najslabssza czesc ciala

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Matth3w
Michał Co sądzisz o spalaczu Hot Body Xtreme ?


NIE JESTEM FANEM SPALACZY WALA PO TESTOSTERONIE .....lubie takie bez stymulantow

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYGRAJ trening z Robertem Burneika ....one on one ......

Następny temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

WHEY premium