SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Michala/Michael-wszytskie sprawy

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem michalem ale... 3. Da sie, ale 99% bierze koks, czy alex bierze koks? Chyba nie wierzysz ze michal Ci nawet jak by wiedzial , powie takie rzeczy? 4. Cwiczenia izolowane, duzo powtorzen i tyrac trzeba, dobra dieta, min 5-6 posilkow dziennie...itp itd 5. Lopatki trzeba obudowac miesiem, mialem tak teraz nic nie widac, same mieso i dobrze to wyglada, zajmuje to lata treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
ok dzięki co do twojej odpowiedzi (4) to wiadomo wszystko tylko myślałem, że są jakieś specjalne triki poprawiające tą wadę. Czyli sądzisz, że jeżeli nabiorę więcej masy przerwa pomiędzy bicepsem a przedramieniem pomniejszy się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety nie , po ponad lekko dekadzie treningow niestety nie jest to mozliwe, przynajmniej nie u mnie, przyczepu nie zmienisz, chyba ze operacja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz sprobowac rozbudowac przedramie aby zmniejszysz ta "dziure" np tak - https://www.sfd.pl/***_Twoja_Chwila_Prawdy_16_***-t747589-s286.html  innego wyjscia nie widze niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
hmm tak jak myślałem, a może gdybym popracował nad naramiennym + to co wspomniałeś rozbudować przedramię poprawiło by to efekt wizualny??
kozacką masz formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
forma dno , bo dopiero wracam, startuje od 0. Popraw przedramie jak musisz, rob izolowane na biceps, duzo powtorzen i nie przetrenuj, np 3 cw po 2-3 serie styka uwierz mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
forma dno ok to dzięki za podpowiedź przy następnym planie na pewno wykorzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odrazu rob, zmiec trening, nie ma na co czekac:) przeciez mozesz zmienic tylko na biceps, reszte rob jak uwazasz i jak Ci pasuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56324
ale teraz robię trening Armstronga na podciąganie, a i z kasą słabo więc skończę Armstronga i będę ćwiczył normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
najważniejsze by zacząć odpowiedni trening na daną chwilę.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYGRAJ trening z Robertem Burneika ....one on one ......

Następny temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

WHEY premium