Michael Counihan to trener personalny i oficer policji w Departamencie Policji NCY. Przez lata stworzył także niesamowitą sylwetkę i zyskał ogromną popularność w Internecie dzięki mediom społecznościowym. Jego historia jako entuzjasty fitnessu i oficera policji pojawiła się w wielu renomowanych gazetach w Stanach Zjednoczonych.

Mike urodził się na południe od Nowego Jorku i od zawsze był aktywnym dzieckiem. W miarę dorastania uprawiał różne sporty, od baseballu i tenisa po piłkę nożną i pływanie. Z biegiem lat zaczął szukać bardziej intensywnych aktywności. Po ukończeniu szkoły podstawowej, w wieku 14 lat, Michael odkrył podnoszenie ciężarów i siłownię. Po kilku latach treningów, zaczął poważnie traktować ten sport. Nie zrezygnował jednak z treningów piłki nożnej w college'u, gdzie grał w drużynie na Pace University. Niestety Mike doznał kontuzji podczas gry w piłkę nożną i musiał porzucić marzenia o dalszej karierze. To właśnie w tym momencie Amerykanin zaczął bardziej koncentrować się na pracy nad swoim ciałem w siłowni. Z biegiem czasu pasja Mike'a do tego sportu wzrastała. Po ukończeniu studiów Mike postanowił zostać osobistym trenerem i w bardzo krótkim czasie udało mu się zdobyć wielu klientów, którzy byli pod wrażeniem rad amerykańskiego trenera. To mu jednak nie wystarczyło, bo zawsze marzył o tym, by zostać... policjantem.

Po kilku miesiącach szkolenia dostał pracę w Wydziale Policji Nowego Jorku. Amerykanin przyznał, że początkowo było to trudne, gdyż ciężko było mu pogodzić pracę zawodową z treningami i prowadzeniem klientów. Od samego początku swojej kariery jako oficer, Mike chciał zarażać pozytywną energią i aktywnością fizyczną innych policjantów. Według niego istnieje błędny stereotyp, że wszyscy policjanci są zrzędliwymi ludźmi, którzy jedzą tylko pączki i aresztują ludzi. To jeden z powodów, dla których Mike stworzył swój profil w mediach społecznościowych i rzucił nieco światła na ten temat, a także inspirując innych funkcjonariuszy do pracowania nad swoim ciałem. Nawet gdy nie jest na służbie, Mike zawsze jest gotowy na wezwanie.

W wolnym czasie lubi też słuchać muzyki country, podróżować i łowić ryby. Nie ulega wątpliwości, że Mike zbudował imponujące ciało i stał się znanym osobistym trenerem i policjantem, który inspiruje wielu ludzi na całym świecie swoją wyjątkowością i pozytywnym nastawieniem psychicznym. Często podkreśla, że aby odnieść sukces, trzeba poświęcić swój wolny czas ciężko pracując nad swoimi celami, bez względu na wymówkę. Oby było więcej takich funkcjonariuszy policji na świecie!

Komentarze (1)
domosos

Takich osób jest pełno, u nas tez jest kilku tylko nie sa tak medialni

0